Bajon Entertainment Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Bajon Entertainment Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajon Entertainment Sp. z o.o.

enti

z tego co mi wiadomo to podobno niedługo takie oferty mają się pojawić, warto więc się rozglądać, zwłaszcza, że firma zatrudnia na umowę o pracę i stawia na szkolenia

Miola

Niestety to OSZUŚCI...Nie polecam nawet wybierać się na rozmowę. Szkoda czasu i nerwów. Obiecują gruszki na wierzbie, chwalą się kontaktami a Prezes wykonywał już wszystkie prestiżowe zawody świata :P szkoda tylko, że jedynie w sferze marzeń :) kłamstwo za kłamstwem... Nie wiem kto te pozytywne opinie napisał ale to też jakaś manipulacja raczej..

anonim

(usunięte przez administratora)

marta

Jaka praca fizyczna? Czego niby nie trzeba poprawiać? A office managera szukają od kilku miesięcy. Firma mało wiarygodna jako przyszły pracodawca.

Halina

Dziwny wpis powyżej! Pracuje w tej firmie od dwóch lat. Mam wspaniała prace i normalne zarobki. jak na mała mieścinkę jaką jest Bolków nawet całkiem nieźle.faktycznie na początku pracowałam na umowę zlecenie, ale w jakiej firmie jest inaczej? Już od ponad roku mam umowę o prace. Bajon Entertainment pracuje jako firma outsourcingowa dla innych firm, stąd jej różnorodność. WEEA to angielska firma buduje u nas domki z drewna i tam jest wszystko normalnie-znam ludzi, którzy tam pracują. Rekrutują dla innych firm pracowników i przebiega ona już od blisko roku. Dlatego ciągle jest prowadzona.takie wpisy robią ludzie zawistni i tacy, którzy chcą odgonić konkurencję, bo w Bajon przestrzegaja wysokich standardów, a sama praca jest ciekawa, kto zna jezyki moze dostac sie na zagraniczne placówki. polecam!!!

Office Manager

Nie polecam pracy w firmie Bajon Entertainment Sp. z o. o. dla WEEA. Pracownikom obiecuje się przejście na umowę o pracę po trzech miesiącach na umowie zlecenie jednak to przejscie nigdy nie następuje. Pracownicy są po tym okresie zwodzeni że będzie im zmieniona umowa, ale nikt jeszcze nie dostał tam umowy o pracę. Finalnie pracownik jest zwalniany po średnio 3 miesiącach i rekrutacja zaczyna się od nowa. Na chwilę obecną 4 osoby, które były zatrudnione w tej firmie oczekują ponad 2 miesiące na wypłatę wynagrodzeń za marzec. Nawet pracownicy nie wiedzą do końca czym firma się zajmuje. Firma ciągle rekrutuje Kordynatorów ds projektu z jezykiem angielskim i rosyjskim oraz office managerów. Ostrzegam przed pracą w tej firmie.

Zostaw opinię o Bajon Entertainment Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajon Entertainment Sp. z o.o.