LUXPOL INVEST SP. Z O.O.

Wrocław

Opinie o LUXPOL INVEST SP. Z O.O.

Julita

Jak wygląda sprawa z premiami na stanowisku takim jak Instalator ogrzewania c.o., klimatyzacji i wentylacji? A może można liczyć na jakieś podwyżki? Pracował tak ktoś może? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

edde

Normalne godziny rpacy sa @asdfg, a zobacz, że i tak pracownicy mogą liczyć na jakieś premie do zarobków.

Masz doświadczenie w pracy w firmie LUXPOL INVEST SP. Z O.O. i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Zostaw opinię o LUXPOL INVEST SP. Z O.O. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUXPOL INVEST SP. Z O.O.