gracja-jack loombard.pl

Radom

Opinie o gracja-jack loombard.pl

B

Firma oferująca umowę zlecenie w kwocie 1400 zl(kwota śmieszna).Piszę o firmie z okolic Warszawy.Firma , której nie stać na to żeby zaproponować choć umowę na najniższą krajową, ale umowę o pracę. Kiedy to zaproponowałam pracodawca stwierdził, że mam za duże wymagania.Szanowny pracodawco- to są wymagania minimum, osoba z doświadczeniem ma prawo do normalnej umowy a nie do umów śmieciowych.Każda poważna firma taką umowę o pracę oferuje, firma oferująca umowę zlecenie sama wystawia sobie świadectwo. Jest to firma w której zmieniają się pracownicy, praca po 13 godzin dziennie , kwota wynagrodzenia śmieszna .Cóż tej firmie życzę powodzenia bo nikt kto szuka pracy na stałe w poważnej firmie raczej długo tam nie posiedzi.Pracodawca który już na początku pozbawia pracownika jego praw do urlopu i innych wynikających z umowy o pracę jest pracodawcą w ogóle nie godnym uwagi ,od razu wiadomo jak dalej będzie traktował pracownika.Umowę zlecenie -oferuje każdy supermarket , wydawałoby się poważna firma , cóż -wydawało by się tylko.....Całą prawdę opisała pani powyżej

Witam pracuję w tej firmie już połtora roku ,jestem zatrudniona jako osoba niepełnosprawna umiarkowany stopien a zapierdzielam po 13 godz.gdzie powinnam pracowac 7 godz.średnio max 35 godz.tygodniowo,firma w ogóle tego nie bierze pod uwagę ale kase z pfronu biorą za mnie (nikt nie płaci mi za nadgodziny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich mało zarówno naszego cennego czasu ,jak i na wynagrodzeniu,nie chodzi o podstawę ale o premię ,która i tak jest dawana pod stołem (myślę że chodzi o płacenie podatków od premii) jest to czysta pralnia pieniędzy, podrabianie ewidencji pracy gdzie z godz.przepracowanych wychodzi 15 dni razy 13 godz.(195godz.)a ewidencje wypełniamy tak jak Bóg przykazał według norm przepracowanych w czasu pracy za 2014r.(kwalifikacja do Sądu), kiedy i ktoś się do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobierze za szereg nieprawidłowości jakie występują gdzie jest PIP ?...praca w każde wolne święta nie płatna 100 proc.jakieś ochłapy ,oprócz tego niedziele gdzie tez bie jest płacone extra tylko jako normalny dzień , NIE POLECAM TEJ PRACY ZDECYDOWANIE ,stres ,podwyższone ryzyko niebezpieczeństwa (klienci są różni) uzeranie się z debilami ,nabijanie ich w butelkę ehhhh szkoda słów ,nadmieniam że nie jestem byłym pracownikiem ale obecnym ......WSZĘDZIE PRACA ALE NIE TUTAJ WYZYSK PRACOWNIKA NA MAKSA ....

Zostaw opinię o gracja-jack loombard.pl - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gracja-jack loombard.pl