Laserhouse

Opinie o Laserhouse

FloArt

Ciekawe miejsce pracy, bardzo dobra atmosfera w zespole. Placówka wymaga umiejętności szybkiego wdrożenia się w bieżące działania i doskonałej organizacji czasu, co również jest zaletą. Zarobki przyzwoite, uczciwe warunki, czasami tylko godziny pracy mogą się wlec w nieskończoność. Trzeba się również nastawić na to, że roboty każdego dnia jest bardzo dużo i jest ona dość różnorodna, ale i to uważam za plus. Polecam i pozdrawiam cały zespół!

Zostaw opinię o Laserhouse - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laserhouse