Forel Medical

Forel Medical

Opinie o Forel Medical

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Forel Medical o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

G

Witam, Czy ktoś z Państwa miał do czynienia z Forel Medical? Miałem wstępną rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży jakieś opinie na temat stanowiska? atmosfera w pracy? cokolwiek ? Pozdrawiam

rewan
@G 07.02.2018 13:37

Hey czy możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie, bo się tam wybieram na rozmowę?

Sierpień
@rewan 02.04.2018 21:29

samochód nowy z salonu telefon i laptop kasowo w porządku, umowa o pracę, na pierwszy rzut oka okej

Monika

Jakie warunki proponują? Tzn Podstawa ? Jaki rodzaj umowy? Jakie niezbędne narzędzia pracy dają np czy samochód służbowy,laptop,telefon? Z góry dziękuje za odpowiedź

Zostaw opinię o Forel Medical - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Forel Medical