Opinie o Vkaren w Odense

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vkaren. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vkaren o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vkaren w Odense

Roman Nowy wpis

Pewnie firma przestałą w ogóle działać i dlatego od bardzo dawna nie ma żadnych informacji?

lelek Nowy wpis

hej! no i jak wyglada u nich oferta pracy jako Dania Odense Sortowanie i Pakowanie Ziemniaków? bo jest taka sprzed roku, ale chyba już nie aktualna z tego co widze właśnie.

Mycha Nowy wpis

I ciekawe dlaczego kasę trzeba wpłacić na konto w holandii jak praca i mieszkanie jest w danii. Wystarczy poczytać dokładnie co on wypisuje za bzdury i można się od razu domyśleć że coś nie tak

Ja Nowy wpis

Sprawdzony w duńskiej firmie : nie ma takiego pracownika to OSZUST !!!!!!!! Nie wpłacajcie kasy. ja tez dostałem tego meila i napisałem do duńczyków. Potwierdzili , że to OSZUST !!!!!!!!. Chyba trzeba to gdzieś zgłosić.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Vkaren.
logo firmy Elektryk przemysłowy
Odense
Epcido Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz - spawanie ultradźwiękami. Atrakcyjne warunki!
Odense
Jobwise Łukasz Frankowski
misiek7732

potwierdzam wypowiedz koleżanki jest to oszustwo!!!!

misiek7732

Ja też wysłałem zapytanie do tej firmy i czekam na odp

mala mi

czy ktos wie na 100% czy ta oferta to oszustwo dajcie znac

dzep

Tez dostalm takiego emaila...

Wpiszcie sobie w google jego imię i nazwisko a po tym to oszust.Zdziwicie się ile już osób oszukał.

Słuchajcie właśnie dostałam odpowiedz z firmy vkaren.Cała ta sprawa to oszustwo, wyłudzenie pieniedzy. Pani Marianne Rishede z vkaren napisała że nie współpracują z tym panem i już zgłosili go do duńskiej policji. Podajcie wiadomość dalej, żeby nikt nie płacił temu oszustowi!Może powinniśmy do polskiej policji też na niego donieść?

misiek7732

widzę że nie jestem sam ja również napisałem maila do tej firmy z tym samym zapytaniem:)podaje email jak by ktoś coś to dajcie znać pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Tez dostałam maila od p.(usunięte przez administratora). Napisałam do firmy vkaren po angielsku z zapytaniem czy współpracują z p.Szulcem i czy taką pracę oferują. Jeżeli odpiszą to dam znać. Ciekawe jak wiele osób dostało tą ofertę pracy?

misiek7732

Witam ja również otrzymałem takiego maila. Ale nie podoba mi się wpłata kasy na mieszkanie gdyż już miałem taką sytuacje i mam mały uraz do takich wpłat. Dowiadywaliście się coś jeszcze na ten temat??

black

Tez dostalem takiego maila... Nie bylo nic na temat wplaty kasy... Na wszelki wypadek podaje maila areknie3@wp.pl gdyby ktos chcial o tym podyskutowac.

kisiu

oferta ciekawa ale nie wiadomo jak jest na miejscu

@kisiu

właśnie ja tak samo nie wiem jak mozna wpłacić za mieszkanie którego nawet na oczy sie nie widziało to jest dziwne takie rzeczy powinny być na miejscu załatwiane

Natalka

Siema pewnie dostaliście dzisiaj ładnego maila że przeszliście rekrutacje .Ja też takiego otrzymałam i miesz mi to w głowie bo strona wygląda poważnie ale ta wpłata kasy przed wyjazdem już nie i nie wiem co mam myśłeć

@Natalka

pracowałem w gospodarstwie mahlmann i wiem że to jest pewne już dostałem zaproszenie i jade w tym roku tak samo ładna kase zarobiłęm i nie narzekam. Tak sa nienormalni niektórzy brygadziści ale i tez sa spoko tylko trzeba zachaczyć sie dopowiednich ludzi popytać itd i będzie dobrze polecam

@Dacek

wale tąoferte to ściema jest i tyle. Reszcie Zycze tak samo trzeba szukac dalej tzrymajcie sie

prokop

czy ktoś z was pracował w tej firmie w dani oraz czy mieli doczynienia z dominikiem szulcem??

krzysiek
@prokop

też szukam jakiejś opini na jego temat moze ktoś miał doczynienia z tą firmą

@prokop

Uważaj to oszust!!!!!!!!!