La Boca

Dobroszów Oleśnicki

La Boca

Opinie o La Boca

Ilona

@Stolarski, czy Twoja opinia dotyczy firmy La Boca jako pracodawcy? Chcielibyśmy się dowiedzieć jak pracuje się w tej firmie. @Oszukany, pamiętaj proszę o tym iż wszystkie posty zamieszczane na naszym forum muszą być zgodne z regulaminem, w przeciwnym razie mogą być zgłoszone do administracji oraz usunięte.

Oszukany

Przestrzegam i dostawców i kupujących ! (usunięte przez administratora)

Stolarski
@Oszukany 03.07.2017 12:17

Dzięki za opinie, zorientowałem się w porę. Nie dość ze Pan Przemysław jest nieuczciwy to do tego namawia do tego innych. Z daleka od jego i jego firmy na żonę!

Lolo

Firma nierzetelna,nie wypłacalni napchane stołki samych krętaczy nie polecam.

Zostaw opinię o La Boca - Dobroszów Oleśnicki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie La Boca