Opinie o De Heus Sp. z o.o. w Łęczyca

Ekspert w żywieniu zwierząt i lider w dostarczaniu rozwiązań żywieniowych na polskim rynku paszowym. Od ponad 20 lat w Polsce i ponad 100 lat na świecie firma produkuje mieszanki paszowe pełnoporcjowe, mieszanki uzupełniające (koncentraty), a także mieszanki mineralno-witaminowe (premiksy) i preparaty mlekozastępcze.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o De Heus Sp. z o.o. w Łęczyca

ciekawy

Jakie są zarobki na stanowisku specjalisty od budownictwa inwentarskiego w Łęczycy? Czy firma zatrudnia na umowy o prace czy na stale?

ononaono

hej. chiałam uścislić. Umowy o tzw. zakazie konkurencji sa wiążące jeśli pracodawca, płaci za czas, w którym wymaga lojalności. I to nie 2 PLN tylko co najmniej tyle ile płacił średno. Więc nie ma co jeczeć o tych umowach tylko poczytać na necie albo zapytać prawnika. Podobnie na umowy firmowe. Pozdrawiam

Brolli

Witam, Miałem ofertę rozmowy, lecz odbywa się ona 500 km od mojego miejsca zamieszkania i tak się zastanawiam czy warto jechać, i jak dużą siłe przebicia trzeba mięć żeby u nich pracować, może ktoś coś powie.

gęsior

bulisz, ale tylko jak pójdziesz do konkurencji a jak nie to oni płacą tobie - a to zmienia postać rzeczy. firma solidna i bezpieczna.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w De Heus Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Regionalny Kierownik Sprzedaży?
Wiktor2553

Najpierw się zastanów masz tam do podpisania umowę o zakazie konkurencji,Jak ją podpiszesz to musisz pracować u nich do końca a jak odchodzisz to im bulisz 50000 złotych.Chyba ze zmieniasz branże to nie.

tata

Hej czy ktoś pracował w tej firmie? Ostatnio ukazało się ogłoszenie na Specjalistę ds. drobiu. Czy ktoś może coś napisać o specyfice tej pracy, warunkach zatrudnienia, socjaliu i narzędziach. Przyznam szczerze że pracuje w innej branży ale zastanawiam się nad jej zmianą. Nie mam pojęcia co czy to firma korporacyjna czy jakieś prywatne przedsiębiorstwo?

virus

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma ja też robie w de heus i pogadamy jak popracujesz trochę dłużej

Zostaw merytoryczną opinię o De Heus Sp. z o.o. - Łęczyca

• Jak się pracuje w De Heus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy De Heus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w De Heus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

De Heus Sp. z o.o.