Foro-Maxe

Szczecin

Opinie o Foro-Maxe

pracus

rowniez odradzam prace w foto maxe szef cham, oszust i zboczeniec przekracza jakiekolwiek granice. dziwczyny nie idzcie tam!

Lothar

Przestrzegam przed pracą dla firmy Foto-Maxe z ul. Barnima. Wyszukują na Infoludku grafików do obróbki zdjęć. Po uzgodnieniu szczegółów finansowych i technicznych, na koniec miesiąca pracy obcinają z wypłaty sporą sumę, uzasadniając błędami w obróbce, mimo że pakiety wcześniej zostały zaakceptowane. Jakiekolwiek pytania w tej sprawie powodują utratę pracy i niewypłacenie należnego wynagrodzenia nawet za część przepracowanego, kolejnego miesiąca. Dodam jeszcze, że o jakiejkolwiek umowie nie ma co marzyc.

Zostaw opinię o Foro-Maxe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Foro-Maxe