AOOiM Perfekcja

Opinie o AOOiM Perfekcja

Kazimierz

Pracuję w firmie Perfekcja w Tarnowie od 5 lat.Jest to ZPCHr.Firma jedna z najstarszych firm ochroniarskich w regionie.Od ok.3 lat jest powiązana z firmą Błysk z Dębicy,która również jest z podobnym lub dłuższym stażem na rynku ochrony osób i mienia.Ponadto w.w.firma zajmuje się w utrzymaniu czystości w wielu obiektach.W firmie pracują wysokokwalifikowani ochroniarze licencjonowani.Firma oferuje monitoring w bardzo ważnych obiektach.Pracownicy otrzymują umowy o pracę,a nie jakieś śmieciówki.Otrzymują pełne umundurowanie letnie i zimowe.Pełny pakiet socjalny.Działa kasa zapomogowo pożyczkowa.Częściowy zwrot za lekarstwa.Częsciowy zwrot za paliwo w prywatnych samochodach.Firma jest prowadzona przez właścicieli wzorowo.

Zostaw opinię o AOOiM Perfekcja - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AOOiM Perfekcja