Usługi Projektowe Katarzyna Halamus

Siemianowice Śląskie

Opinie o Usługi Projektowe Katarzyna Halamus

torik

Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy na tym stanowisku, jednak to co mogę powiedzieć , po kilku to , że ludzie są w porządku, całkiem pomocni. Zwłaszcza gdy jesteś na praktykach gdy to najbardziej potrzebne

szystko

Co za porażka.. Nigdy nie przeżyłam kontaktu z kimś tak nieprofesjonalnym. Nie potrafię sobie wyobrazić nawet, że ta Pani gdziekolwiek kiedykolwiek pracowała.. Do tego przyznaje się do popalania trawki.. Prawdziwa masakra!!

praktykant

Wszystko co robi ta pani nadaje się do ponownego przerobienia. Straciłem pieniądze 2 razy. Nie polecam!

Joba

Żenada!!! Nie polecam!!

jopek

Nie jestem pewny czy ona ma skończoną jakąkolwiek szkołę.. Do tego nie ma uprawnień, a zabiera się za projektowanie. Wstyd! Jej projekty to jakaś żenada!!! Nie polecam!

js

Zupełny brak profesjonalizmu.. Współczuje jej klientom! Ta Pani nawet nie ma uprawnień!! Do tego nic nie potrafi.

nowy

Spotkałem się z tą panią parę miesięcy temu i z przykrością muszę napisać, że powyższa opinia jest jak najbardziej prawdziwa. Tak niekompetentnej osoby nie widziałem nigdy! Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą osobą!!

Anomin

Miałam wielką nieprzyjemność współpracować z tą Panią, swoją ogromną niewiedzę stara się nadrabiać dowcipkując ale szybko wychodzi na jaw, że zupełnie nie posiada umiejętności. Czuję się przez nią oszukana. Nie jest w stanie tak na prawdę nic zaprojektować, wszystko co robi wymaga poprawki. Nie posiada również uprawnień i śmiem sądzić, że nie skończyła również żadnej szkoły w zakresie architektury. Tak wiec jeszcze raz NIE dla takich pseudo architektów!!!

Zostaw opinię o Usługi Projektowe Katarzyna Halamus - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Projektowe Katarzyna Halamus