Apteki Słoneczne

Kraków

Apteki Słoneczne

Opinie o Apteki Słoneczne

Kaja

Mam pytanie, czy jezeli zostalam zaproszona na rozmowe o prace (staz - technik), w konkretnej aptece to oferta dotyczy tej apteki? Przez telefon nie zapytalam bo strasznie przerywalo, ledwo uslyszalam gdzie jest ta rozmowa. A mnie to ciekawi bo wskazana lokalizacja mi srednio odpowiada, a w ogloszeniu bylo napisane, ze poszukuja osob na terenie calego miasta. Jesli chodzi o rozmowe w sprawie stazu, to sa zadawane jakies konkretne pytania na ktore lepiej sie przygotowac?

angelfals

Solidna sieć Aptek.Uczciwy pracodawca.Terminowe płatności - wraz z pochodnymi.Zachęcam do współpracy z tą Firmą.

aaaa
@angelfals 02.12.2014 08:24

fałsz

kandydat do pracy
@angelfals 02.12.2014 08:24

Chętnie dowiem się o tym jak pracuje się w Słonecznych aptekach. Może wypowie się ktoś z pracowników?

112233a
@kandydat do pracy 04.11.2017 18:35

Tragedia,nie polecam pracy w aptece slonecznej trzeba wciskac pacjentom zamienniki ,z ktorych jestes rozliczany (statystyki miesieczne)nie mówiąc juz o płaceniu za niesprzedane lekarstwa ,ktorych data spożycia dobiega końca. TRAGEDIA NIE FIRMA!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Apteki Słoneczne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteki Słoneczne