Apteki Słoneczne

Opinie o Apteki Słoneczne

angelfals

aaaa
@angelfals 02.12.2014 08:24
Solidna sieć Aptek.Uczciwy pracodawca.Terminowe płatności - wraz z pochodnymi.Zachęcam do współpracy z tą Firmą....

fałsz

kandydat do pracy
@angelfals 02.12.2014 08:24

Chętnie dowiem się o tym jak pracuje się w Słonecznych aptekach. Może wypowie się ktoś z pracowników?

Zostaw opinię o Apteki Słoneczne - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apteki Słoneczne