F.H.U Karo Andrzej Podgórski

Ochotnica Dolna

Opinie o F.H.U Karo Andrzej Podgórski

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w F.H.U Karo Andrzej Podgórski o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

kolejny oszukany

Przestrzegam kolejnych, polecam tym którzy chcą jeździć charytatywnie.

Bolek
@kolejny oszukany 21.02.2016 09:37

Witam,prośba o kontakt w takiej samej sprawie

Były kierowca
@kolejny oszukany 21.02.2016 09:37

Takich złodziei powinni rozstrzeliwać, ale że żyjemy w chorym kraju więc okradają ludzi dalej.

jajaja

ma ktoś kontakt do tego pana

poprosze

biuro@debt-solutions prosze o kontakt

oszukani

Przestrzegam wszystkich kierowców nie dajcie sie nabrac na obiecanki które nijak sie maja do rzeczywistosci!! Wiecej moge na priw powiedziec bo juz straszy wszystkich prawnikami. Zostaw email

Zostaw opinię o F.H.U Karo Andrzej Podgórski - Ochotnica Dolna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U Karo Andrzej Podgórski