Opinie o Staffselect w Duisburg

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Staffselect. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Staffselect o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Staffselect w Duisburg

ilonka Nowy wpis

jak masz racje @Miki ja wlasnie jestem tego samego zdana co Ty ze trzeba najlepiej to samemu się przekonać jak jest żeby mieć sowje zdanie i moc się na dany temat przecież wypowiedzieć..a słuchajcie wiadomo cos na temat rekrutacji jakiesj tutaj w firmie?

Kaśka Nowy wpis

Oszuści oferujący pracę przy produkcji płatków śniadaniowych zmienili imiona i nazwiska i nazwę agencji pośrednictwa pracy i miejsce rzekomej firmy, teraz jest w Kolonii, w Niemczech. Zmienili również stawkę godzinową, poza tym, reszta jest ta sama. Nie wysilają się za bardzo licząc, ze ludzie nie będą szukać więcej informacji. Widzę, że tym oszustom udaje się żyć na wolności wiele miesięcy. Nie ma na nich mocnych :(

alutka Nowy wpis

Witam, właśnie dziś dostałam odpowiedż na temat pracy- pakowanie płatkow śniadaniowych w Kassel... jest to oszustwo na dużą skalę, nr tel. i e-mail są inne niż podane na stronie agencji pracy z Kassel: active -works.de :) koordynator Daniel Przybylski.... wielkie oszustwo, uważajcie na nich i nie wpłacajcie żadnych pieniędzy. Teraz ta firma nosi nazwę: activeworks.kassel.

Tajemniczy Nowy wpis

A stąd wiem że na fb jest strona "nie płacę za pracę" i znalazłam tam identyczną wiadomość mailową jaką i ja dostałam i napisane że oszuści. Po za tym dziś miałam dostań mailowo umowę i nie dość że nie dostałam to jeszcze kontakt z gościem się urwał. Co więcej? a np to że pod podanym adresem nie ma fabryki słodyczy a produkcja konfetti. Mało dowodów?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Staffselect się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Duisburg
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG (m/k) w renomowanej firmie (100)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Monter Klimatyzacji i Wentylacji
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy PRACA W OPIECE
Centrum Językowe KONIK
Tajemniczy

UWAGA. Ja dostałam takiego maila wczoraj. Wplata 70e na konto niejaki Paweł Labuda. Praca w Monachium przy pakowaniu słodyczy. Podaje się za pośrednika TUJA Zeitarbeit GmbH, ale Jego mail jest polski a na stronie TUJA widnieje zupełnie inny adres!!!

aaaa
@Tajemniczy

a z kad wiesz ze to oszusci? polski koordynator polski meil

Niemka

Dzisiaj dostałam pozytywną odpowiedz na ogłoszenie fabryka,Duisburg. Mianowicie ,że przeszłam proces rekrutacji (w ciągu niecałych 2 godzin). Zapytano mnie ,czy chce korzystac z ich mieszkan.70 e za tydzień płatny z góry,było to dla mnie podejrzane i zaczęłam szukać w necie i dowiedziałam się z że to oszustwo,bo kto z góry płaci za mieszkanie? Pan koordynator to Kamil Sobota,podał,że jest z firmy jobPoint (podszywa sie ),podał godziny w których można się kontaktować z firmą ,ale są zupełnie inne niż na stronie.Uważajcie na niego.

beata

pare dni temu dostałam prace pakowanie kosmetykow Dortmund do piątku wplacic 70 e za kwatere nie dawalo mi to spokoju w ofercie czegos takiego nie było siadłam do netu i zaczelam szukac i znalazłam dzięki bogu te strone bo do piątku miałam wplacic koordynator michal Michalak to już wiemy o co chodzi

proszę o pomoc

kontakt na maila myszo7235@wp.pl proszę pisać w tej sprawie do pakowania kosmetyków....

proszę o pomoc

Też dostałam tą ofertę do pakowania kosmetyków w Dortmundzie. Niestety pieniądze wpłacone i cisza od wczoraj. Zgłosiłam oszustwo w MoneyGram ale nie wiem czy uda mi się odzyskac pieniądze ? Są inne sposoby? Można to zgłaszac na policję i czy coś zrobią z tym? nijaki Michał Michalak i Mateusz Mikołajczyk, Szymon Błażej Łyczywek Niemcy poszukiwani i oszuści

Do mnie napisali że dostałam się do pracy Dortmund pakowanie kosmetykow.muszę wpłacić 70 euro za mieszkanie.co robić a jak wpłacę i się okaże że oszustwo.czy ktoś już też wpłacać. Niby wyjazd ma być 29 marca.ale czy to prawda

Mrufka
@Ewa

Nie radzę wpłacać. No chyba, że chcesz utopić pieniądze :).

zawiedziona

dortmund70euro

SIWY

Wojciech gadomski i bartosz gmachowski oszukali mnie proponując prace w firmie T-Interim Anderlecht przy pakowaniu mięsa.Po wpłceniu 70euro za mieszkanie nie ma z nimi kontaktu[numer z hiszpani +34604 30 01 49]Konto do przelewu niemieckieNumer konta bankowego IBAN: DE91 1001 0010 0731 9931 18 BIC-SWIFT: PBNKDEFF Odbiorca: Bartosz Gmachowski Kraj Odbiorcy: Niemcy Adres: Paulusstrasse 8 UWAŻAJCIE

!!!

Jak dobrze, że postanowiłam znaleźć jakieś informacje i tu trafiłam!!! Teraz ten pan przedstawia się jako Michał Słowik, niby to koordynator Asemwork w Walencji w Hiszpanii, oczywiście wpłatę każe kierować na: Odbiorca: Bartosz Gmachowski Kraj Odbiorcy: Hiszpania Podobnie jak wcześniej chce 60 euro od osoby, płatne do 11.12 do 18:00, w poniedziałek rzekomo ma być wyjazd ("w godzinach wieczornych zostanie podstawiony bus pod wymienionym adresem zamieszkania.") Powiem mu jutro, że rezygnuje z zakwaterowania w pierwszym tygodniu, ciekawa jestem reakcji, odezwę się jak coś się ruszy.

jaoidwd

Również zostaliśmy oszukani razem z chłopakiem wysłaliśmy pieniądze kontakt się urwał nie było żadnej umowy ani kierowcy...

Oszukane

Prosimy o kontakt w sprawie oszustwa wyjazdu do pracy Niemcy Monachium płatki śniadaniowe osób ze Śląska pod nr telefonu (usunięte przez administratora)

Mrufka

Witajcie. Dziękuje Wam w imieniu swoim i żony za wszystkie opinie na ten temat ponieważ my chcieliśmy jechać do pracy na płatki śniadaniowe do Monachium.Już byłem skłonny zapłacić te 70 Euro za pokoj, ale po tych opiniach jakie napisaliście jak i kilku drobnych szczegółach mianowicie: nr tel 0034 ( Hiszpania a nie Niemcy), źle wpisana nazwa agencji pracy, ponadto osoba Dawid Szczepański nie pracuje w Agencji Muenchen-jobcenter. Jest to po prostu zwykły naciągacz i leń śmierdzący, który zamiast się wziąć za granicą za pracę to żeruje na biednych Polaczkach w naszej biednej Polsce. Parę osób naciągnie na 70 euro i dniówka na żerowaniu na innych jest. Ponadto żona zadzwoniła do tego Pana i podczas rozmowy ten Pan strasznie się motał w tym co mówi. A jak się żona zapytała czy kontakt po wpłaceniu przez nas pieniędzy za pokój się nie urwie to się zawiesił i nie wiedział co odpowiedzieć. I ostatnie co nas zaniepokoiło to dwa maile w jednym napisał, że umowa będzie 13.11 do 16:00, a na drugim że do godz. 18:00. Jak mu odpisaliśmy, że mamy własne mieszkanie w Monachium i że czekamy na te "umowy" z niecierpliwością koleś momentalnie przestał odpisywać a odpowiadał nam wcześniej na maile na wszelkie pytania dotyczące kont walutowych, samej drogi do celu. Dziękujemy Wam wszystkim bardzo za te opinie i jednocześnie prosimy o jakiś kontakt z nami bo nas ta sytuacja tak oburzyła że chcemy to zgłosić do TVN,Polsatu i na Policję bo to się w głowie nie mieści żeby Polak tak Polaka okradał. Mój meil: pawra@wp.pl. Mamy nadzieję, że nam pomożecie :). Pozdrawiamy.

e

Ja rownież miałam z koleżankami wyjechać ale zadzwoniłyśmy do biura i numer był +33 a nie +34 zapytałam pana czy to prawda że oferuja prace w inernecie powiedział ze nie prawda. Wiec ludzie ściema i nie wyjezdzac :)

michał

Ja właśnie zadzwoniłem do firmy Norton Interim w le mans kolesia nikt nie zna i o nim nie słyszał. To jeden wielki oszust konto bankowe to samo co we wcześniejszych ogłoszeniach numer zmieniony ale tez hiszpański. Jeden wielki ( WAŁ )

paweł legnica

teraz podszywają się pod francuzką firmę Norton Interim mail wygląda tak samo jak podany wyżej przez jednego z użytkowników numer skype ten sam z hiszpańskim kierunkowym, konto niemieckie, praca we francji, dziwne co najmniej. praca w Le Mans, koordynator marcin skiba, stawka 8,95 netto, wyjazd 9 listopada płatność do 31/10

Asia

rowniez mialam wyjechac do niemiec na produkcje platkow sniadaniowych ale niestety okazalo sie to ogloszenie wielka sciema a ten gajda to oszust nie da sie tego ukryc

Zostaw merytoryczną opinię o Staffselect - Duisburg

Staffselect