Eltel Networks S.A

Opinie o Eltel Networks S.A

Sebastian

Jestem zdumiony postawa Dyrekcji naszej firmy. W Lesznie w tym roku zwolnilo sie juz 4 ludzi, dwoch nastepnych mysli o odejsciu. W chwili obecnej na 70 tys. miasto plus powiaty jest tylko 6 serwisantow, gdzie jeszcze 5 lat temu bylo nas 15. Nikt "na gorze" nie widzi problemu, wrecz przeciwnie...odnosimy wszyscy wrazenie, ze jestesmy tylko ciezarem dla spolki. Nikt z zarzadzajacych niestety nie zdaje sobie sprawy, ze to my ( serwisanci ) przynosimy dochod dla firmy ( nie "gryzipiorki" ). Zamiast szanowac nasza prace i stwarzac jak najlepsze warunki co oczywiscie przeklada sie na atmosfere i jakosc pracy...jest zupelnie odwrotnie. Nie rozumiem tej sytuacji...ale coz...niestety nasza firma jest zarzadzana "spadami" z bylej TPSA. Zostali do naszej firmy przyjeci w "pakiecie". Sadze, ze dopoki nie odejda, sytuacja sie nie poprawi.

Zostaw opinię o Eltel Networks S.A - Leszno

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltel Networks S.A