DEJEK Sp. z o.o.

Lublin

DEJEK Sp. z o.o.

Opinie o DEJEK Sp. z o.o.

były pracownik

Nie polecam! Z właścicielami trzeba mieć wszystko na piśmie, bo nie dotrzymują słowa. Własnych pieniędzy nie proponuję zakładać do celów firmowych, bo ciężko je odzyskać. Właściciele nie szanują ludzi. Już ponad miesiąc czekam na rozwiązanie mojej sprawy, więc jeszcze nie rozpisuję się. Wszystko wskazuje, że firma nie będzie chciała honorowo rozwiązać problemu. Pogodziłem się z tą myślą, ale w głębi serca oczekuję, że zachowają się po ludzku. Postaram się odezwać za jakiś czas i opiszę czy firma elegancko się zachowała, albo dopisze dalszą opinię z ewentualną przestrogą dla przyszłych pracowników. Pozdrawiam czytających

Zostaw opinię o DEJEK Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DEJEK Sp. z o.o.