Opinie o Galifruit w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Galifruit. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Galifruit na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galifruit w Częstochowa

Karolina Nowy wpis

Nie płacą, unikać szerokim łukiem.

Anna Nowy wpis

Uwaga na tą reklamę. Kłamią. Pieniądze chcą zaraz po podpisaniu umowy. Jak im mówisz że inaczej się umówiliśmy to zaczynają straszyć

Kazimierz

Komentarz dotyczący problemów z płatnością jest sprzed trzech lat. Coś się poprawiło. Teraz kasa terminowo czy nadal jakieś obsuwy? Dajcie znać bo jestem ciekawy.

Ciekawy Nowy wpis
@Kazimierz

To oni jeszcze funkcjonują?

Anna Nowy wpis
@Ciekawy

A czemu mieliby nie funkcjonować? Masz z nimi jakieś doświadczenia? Jesteś może byłym pracownikiem?

Leon

UWAGA NIE PŁACĄ!!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Galifruit? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Monter Konstrukcji Stalowych
COMMERCECON
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Częstochowa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Galifruit

Zostaw merytoryczną opinię o Galifruit - Częstochowa

• Jak się pracuje w Galifruit?

Zobacz opinie na temat firmy Galifruit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Galifruit?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042