Cukiernia Ararat

Bydgoszcz

Opinie o Cukiernia Ararat

pr

pracowałam i nie polecam szkoda czasu na prace u nich i tyle sa lepsi pracodawcy

Mika

Pracodawca nie jest Polakiem przez co ciężko się z nim dogadać tzw. nie rozumie naszych poglądów i racji oraz ciężko mu coś wytłumaczyć. Płaci należycie i z terminem,a umowy jak najbardziej prawdziwe. Nie jest to ciężka praca jak na 8h. Ekipa też fajna i sympatyczna oprócz jednej dziewczyny,ale wszystko można znieść ;-) Jak najbardziej bardzo polecam!

Zostaw opinię o Cukiernia Ararat - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cukiernia Ararat