Grand Baltic Hotel

Dźwirzyno

Grand Baltic Hotel

Opinie o Grand Baltic Hotel

Michał

@Mietek Czy uważasz, że w firmie Grand Baltic Hotel osoba planująca karierę w hotelarstwie może się czegoś nauczyć? Czym wyróżnia się ta firma na tel innych hoteli w Dźwirzyno? Czy pracownicy mogą liczyć na wyżywienie i programy szkoleń? Czy praca na recepcji jest w trybie 12-godzinnym czy 8-godzinnym?

Co teraz dzieje się aktualnie w Grand Baltic Hotel? Ostatni post zamieszczony został 2 temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym pracodawcy?

Mietek
@Administrator 25.02.2018 16:17

Dobrze się dzieje w tym Hotelu. Jeśli ktoś chce pracować i niepije i nie pali to niema się czego obawiać. Wypłaty na czas. Stroje służbowe. I tak jak wszędzie w okolicy brak fachowców do pracy

tuja

no ciekawe czy te pięć gwiazdfek i lokalizacja sprawiają że trudniej jest się tutaj dostać do pracy... w sumie to jeżeli obiekt hotelowy jest na tyle renomowany i prestiżowy to jednak liczyłabym na jakieś wysokie stawki dla pracowników - a jak jest naprawdę"?

mirek

Dzien dobry, czy mozecie podac wiecej szczegolow co takiego zlego jest u tego pracodacy w tym wlasnie hotelu. Ja szukam pracy i wlasnie mam zamiar starac sie o prace w tym miejcu. Bede wdzieczny za informacje.

Oszukani

JEDNA WIELKA PORAŻKA! - brak profesjonalistów - biedni są ci, co tam zostali, ale na własne życzenie - podpisuję się pod w/w opiniami - bardzo zła opinia o tym hotelu nie tylko w okolicy, ale też w Kołobrzegu - hotel będziemy omijać wielkim łukiem!

komandos

W tym hotelu zle sie dzieje 4 razy zmieniali nazwe, 4 razy zmieniał sie dyrektor. Menadzerow zwalniali mimo to, że oni rozkręcali ten hotel, chyba po 3 miesiacach odpalili Spa brawo!!! Pozdrawiam Salwator Krakow i Hotel System Poznań oczywiście w negatywnym znaczeniu ntego słowa.Jeśli szukacie lojalnego pracodawcy, w tym hotelu go nie znajdziecie , zapamietajcie to.

marcel

serdecznie odradzam zarowno prace i wypoczynek zapraszam do senatora tam jest luksus a pracownikow zwalniaja i zatrudniaja na umowe zlecenie i dzielo, nie wyplacaja pensji w terminie tzreba sie prosic o kase swoją ciezko zarobioną odradzam!!!!!!!!!!podobno mają kryzys ale dyrekacja i czlonkowie zarzadu kase mają i sie bawią w najlepsze a potem pieniedzy nie ma na wyplaty omijajcie szerokim lukiem ten niby 5***** hotel

Zostaw opinię o Grand Baltic Hotel - Dźwirzyno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grand Baltic Hotel