Opinie o JK Edukacja Sp. z o.o. w Węgrzce Wielkie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie JK Edukacja Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JK Edukacja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JK Edukacja Sp. z o.o. w Węgrzce Wielkie

Emilia

Jak obecnie wygląda atmosfera w pracy? Niżej widziałam że niektórzy dużo narzekali, nie wiem w końcu czy to zaufane opinie czy zbulwersowani pracownicy którzy zostali zwolnieni. Jak ktoś tam teraz pracuje to byłabym wdzięczna za każde info

Aneta
@Emilia

Witajcie. Atmosfera w pracy jest na prawdę przyjacielska. Każdy kto tutaj pracuje bardzo się wspiera. Grono pedagogiczne tworzą osoby, które się bardzo lubią i mogą na sobie polegać. Myślę, że każdy chciałby pracować w Placówce gdzie się jest docenianym i szanowanym - to jest właśnie takie miejsce. :) Pozdrawiam serdecznie!

Maria Nowy wpis
@Aneta

Brzmi naprawdę z porządku a aktualne warunki pracy jak się prezentują? Jak praca wygląda?

Aneta Nowy wpis
@Maria

Bardzo wysoka pensja i możliwość ciągłego rozwoju. Pani Prezes bardzo dba, aby nasza kadra ciągle się doszkalała. Każdy realizuje swoje mocne strony.

Maria Nowy wpis
@Aneta

No i wzmianka o tej pensji to mnie teraz zafascynowała, można prosić o jakiś konkret czy firma nie chce zdradzać publicznie stawek? A do tego całego rozwoju to co konkretnie się tu przyczynia?

Aneta Nowy wpis
@Maria

@Maria zapraszamy do kontaktu przez maila biuro@kubisiowyogrod.pl. Skontaktujemy się z Panią i odpowiemy na wszelkie pytania.

A ile aktualnie w firmie jest kierowników ?

Ola
@Kasia

A jakie to ma znaczenie ??? Nie ma tam kierowników Jest Pani Prezes i Pani Dyrektor

Zgadzam się z tą wypowiedzią. P dyrektor sama sobie strzeliła w kolano. Publicznie pokazuje jaka jest złośliwa i zgożchniała.

@Kasia

Widze ze oprocz p. Ani,Natali i mnie nie ma tu żadnych teraz pracujących a i starych pracowników bo takich imion nigdy nie było...prosze pokazcie jacy jesteście odwazni , latwo pisac hejty ale juz trudniej sie przyznać , choc i znamy takie przypadki w naszej placowce ze na rozmowy z nasza Panią prezes przychodzi uwaga mąż???? w kazdym razie w imieniu Wszystkich dziekujemy za te opinię , narazie w pracy jest super a moze dlatego ze została oczyszczona atmosfera????pozdrawiam wszystki zosie, lole których nigdy nie poznalam

@Kasia

Zgożchniała? Co to znaczy, co to za słowo? Zawsze myślałem ze się jest zgorzkniałym.Cóz widzę juz dlaczego wlasciciel tej firmy chodzi znerwicowany..przecież tam chyba powinni pracować nauczyciele?

@KASKA

Poznała je Pani, przecież to oczywiste, że to poukrywane, zwalnione byłe opiekunki i ich mężowie. Wyraźnie nie mogą się pogodzić z faktem, że z nich zrezygnowano. Szkoda na to wszystko czasu.

anna.d.

Przypadkowo trafiłam na kłamliwe i krzywdzące wpisy na temat placówki, w której jestem od ponad trzech lat dyrektorem ds. pedagogicznych. Nie mogę pozostawić ich bez komentarza. Osoby, ukryte za fałszywymi nickami, to z całą pewnością panie, z którymi zakończyłyśmy niefortunną wspólpracę. A dlaczego? Jedna z nich dopuszczała się werbalnej przemocy w stosunku do dziecka, które swoim płaczem przeszkadzało jej w rozmowie z koleżanką, która to nawet nie zareagowała, gdy chłopiec był nerwowo odizolowany od grupy. Nie przyszła mu z pomocą, nie pomogła, nie skarciła koleżanki. Innym razem krzyki na matkę, przy jej dzieciach, przy innych Rodzicach i pracownikach, to sceny, które nigdy nie powinny mieć u nas miejsca. Kolejna pani, z którą miałyśmy pecha nawiązać stosunek pracy po kilku dniach zażądała skrócenia tygodniowego pensum o pięć godzin. Czy można takie coś zaakceptować? Wszelkie rozmowy dyscyplinujące pracownika, powodowały jedynie obrażanie się i niechęć. A teraz mściwość i szkalowanie w necie… Żałujemy, że ich zachowania nie skutkowały zwolnieniem w trybie dyscyplinarnym. Mycie okien przez nauczycielki? To czyste kłamstwo, to właśnie jedna z tych pań (i to nie nauczycielka lecz opiekunka) dobrowolnie i z własnej woli zaproponowała w wolnej chwili przemycie okien, gdyż chyba wyraźnie lepiej się czuła ze szmatą niż z potrzebującym jej serca dzieckiem. Praca z małym dzieckiem musi być sterowana wielkim sercem i jest pięknym powołaniem. Wiele naszych pracowników tak właśnie traktuje swoją pracę, a powierzone im dziecko jest dla nich najważniejsze. anna.d.

Zofia
@anna.d.

Te nieudolne tlumaczenia pseudo dyrektor pokazują Jej ogromną indolencje a problemy o których jest tu mowa to tylko wierzchołek góry lodowej.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w JK Edukacja Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Lol

To nie problem młodych pracowników tylko bulwersujacej atmosfery w pracy i niewspolmiernych wymagań w stosunku do płacy

@Lol

Skoro tak duzo wiesz na temat tej firmy to dlaczego piszesz pod pseudonimem a nie pod swoim prawdziwym imieniem..praca super, niestety wysokie wymagania Rodziców przekładają sie na pracowników...placa jak na przedszkole jest wysoka, nauczyciele pracujes po 7 godzin, a okna z tego co wiem myje pani sprzątająca..fajnie skrytykowac nie znając prawdy...

@Lol

Ja jestem pracownikem tej firmy, to raczej brak odpowiedzialności pan jest przyczyna atmosfery, mowia ze zalezy im na dzieciach a co robily; krzyczaly na rodziców i dzieci, nie mówiąc ze uzywaly niecenzuralnych slow i dziwic sie ze szefowa NIE toleruję takiego zachowania...to my dajemy przyklad i spędzamy z dziecmi nieraz wiecej czasu niz rodzice..praca z dziećmi to nie ublzajac innym praca w sklepie mięsnym..

Agnieszka

@Helena, ciekawa jestem, czy piszesz na podstawie własnych doświadczeń, czy tylko przekazujesz cudzą opinię. Jest to ważne z punktu widzenia kandydatów do pracy w JK Edukacja, ponieważ najwyżej cenione są komentarze pochodzące z pierwszej ręki. Gdybyś zechciała uzupełnić jeszcze swoją wypowiedź o kilka argumentów potwierdzających Twoją opinię, to na pewno byłaby to istotna informacja dla wszystkich rozważających aplikowanie do tej firmy.

lola
@Agnieszka

bardzo śmieszne

Helena

Gdyby było tak spoko, to nie było takiej mega rotacji pracowników, bo tam poprostu nie da się normalnie pracować, co bardzo negatywnie odbija się na dzieciach i zdrowiu Nauczycieli.

Natalia

Zupełnie zbyteczne jest snucie tych teorii spiskowych. Spoko firma i tyle można w tym temacie pisać.

Julka

Nie 2 ale 4 nauczycielki odeszły. Ogromne wymagania za gorsze, dyktatura szefowej którą jest znerwicowana i krzyczy. Nauczycielki muszą sprzątać i myć okna. Brak przerw tempo jak w korpo.

Aga

Coś nie dobrego dzieje się wewnątrz, ale pewnie pracownicy są zastraszeni, podobno w jednym miesiącu odeszły 2 Panie.

Hanna

Szkoda, że nikt z obecnych pracowników nic nie pisze!!

Jola

Cześć. Myślałam o pracy w tym przedszkolu, bo wygląda na fajnie miejsce na fb. Ale słyszałem od jednego rodziców że jest tam ciągła rotacja nauczycieli. Czy to prawda i dlaczego? Jaka jest atmosfera

Mira

Może ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników?

Agnieszka

Firma JK Edukacja prowadzi swoje przedszkole, ze strony internetowej wynika, że zatrudnia dość dobrze wykwalifikowaną kadrę. Zastanawiam się tylko na jakie warunki pracy mogą oni w tym miejscu liczyć i czy są zadowoleni z atmosfery? Dajcie znać innym liczącym na zatrudnienie.

@Agnieszka

atmosfera jest ok, choć nie ukrywam, że pracodawca jest wymagający, sama dużo pracuje i wymaga tego od pracowników, ale przedszkole naprawdę na super poziomie

admin

Miałeś do czynienia z firmą JK Edukacja sp. z o.o. i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o JK Edukacja Sp. z o.o. - Węgrzce Wielkie

JK Edukacja Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 19 ocen.
  • A-3 16
    32-086 Węgrzce Wielkie