Opinie o ZGK Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie ZGK Sp. z o.o., i Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZGK Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGK Sp. z o.o. w Kraków

BlackPlayer Nowy wpis

No i wszystko jasne, zima mineła i siedze w domu, czekam na telefon ale czy zadzwoni? Nie wiem czy tu zostane...

anonim Nowy wpis

nie jest tak źle troche lepiej płaca, kierownik nawet, nawet, pracownicy też ujdzie, najgorsze te worki i ładowanie ziemi do nich, potem wrzucanie na samochód, zobaczymy jak bedzie potem

Czesław Nowy wpis
@anonim

Pracujesz w dalszym ciągu w firmie ZGK mieszczącej się w Krakowie? Ciekawi mnie, czy od Twojego wpisu wyrobiłeś już sobie zdanie o tym miejscu pracy. Chętnie poznam, co tam ciekawego na ich temat sądzisz. Będziesz tak miły i mi to napiszesz? Fajnie będzie odświeżyć ten wątek i dowiedzieć się czegoś nowego.

zawiedziony Nowy wpis

Dziwny kierownik, wypłata na czas, robota na sezon, a w zimie czekanie na telefon, o umowie o pracy można zapomnieć i o szafce na ubranie też, ludzi odchodzą stąd i przychodzą. Latem zarobki na ręke to nie wiele więcej niż minimalna a zimą ok 1000 zł, ogólnie średnio polecam.

Wiesz coś na temat firmy ZGK Sp. z o.o., charakteru i warunków pracy? Napisz nam czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o ZGK Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ZGK Sp. z o.o.