Appsbow

Lublin

Opinie o Appsbow

wer

to nic dziwnego, ze jest u nich monitoring, zawsze lepiej mieć wszystko pod kontrolą, poza tym jak zatrudniasa nowego pracownika to nigdy nic nie wiaodmo przecież,

Klientka

Praca mało staranna, konieczność nieustannego monitorowania pracy, nanoszenia poprawek, poprawek i kolejnych poprawek. Cena usług (zdecydowanie za wysoka), zupełnie niewspółmierna do jakości przesyłanych projektów. Pan Sebastian oczywiście uważa inaczej, twierdząc, ze np. jeden z sztandarowych produktów jak strona www ze sklepem działają poprawnie, są czytelne i bez zarzutu. Prosiłam kilkakrotnie o to, by strona w wersji pl nie zawierała obcojęzycznych komenatrzy, błędów etc. Strony w obcym języku nie dzialają poprawnie, sa nieskończone mimo że dostarczone jako finalne. Dla zainteresowanych, najlepiej proszę spr www.enebco.com (szczególnie zakładka kontakt, sklep i inne języki, klienci skarżą się na sklep, że jest trudny w użytkowaniu i malo intuicyjny). Strona kosztowała ok 10 000 zł. NIE POLECAM! Aktualnie współpracuję z kilkoma innymi osobami, współpraca pod każdym względem nieporównywalnie lepsza i bardziej konkurencyjna cenowo.

Zostaw opinię o Appsbow - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Appsbow