Opinie o Fahrner Network GmbH w Dingolfing

Fahrner Network GmbH została założona w 2007 roku na podłożu spółki Fahrner Logistics Group, która może pochwalić się ponad 80-letnim doświadczeniem w dziedzinie logistyki. Jako dynamiczne i ustrukturyzowane przedsiębiorstwo w obszarze usług personalnych, jesteśmy kompetentnym partnerem kompleksowego doradztwa personalnego i indywidualnych rozwiązań, dostarczamy wykwalifikowanych pracowników tymczasowych i świadczymy profesjonalą obsługę pośrednictwa w obszarze przemysłu, rzemiosła, logistyki i gospodarki. Dzięki naszej współpracy z renomowanymi pracodawcami, oferujemy interesujące możliwości kariery na terenie Niemiec w różnych dziedzinach, m.in. przemysłu/ techniki i handlu.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fahrner Network GmbH w Dingolfing

anonymous Nowy wpis

Z taka niekompetentna ,chamska i arogancka kobieta nigdy jeszcze w zadnej firmie sie nie spotkalam.Tragedia!

Karol Nowy wpis

Czy ktoś może podpowiedzieć kilka informacji o agencji? Dawno nie pisaliście na forum?

Zuzanna Nowy wpis

@Desperat rzeczywiście firma Fahrner Network GmbH posiada wiele aktywnych ofert pracy na stanowisko operatora wózka widłowego, ale również można znaleźć na naszym portalu ofertę pracy dla Pracowników Magazynu i Pracowników Produkcji. Ktoś mógłby podzielić się informacjami o tym jak należy przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jakiej znajomości języka wymaga firma?

Desperat Nowy wpis

Czy agencja ma aktualnie oferty pracy w Niemczech tylko dla operatora wózka widłowego? Znajomy wyjeżdżał do pracy jako magazynier i był zadowolony. Może ktoś ma informacje i mógłby się podzielić. Z góry dzieki

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fahrner Network GmbH? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mika

Wlasnie jestem po rozmowie z Pania z biura. Bardzo nie mila kobieta.W cv mam napisane wszystko ..ze jezyk komunikatywny a ona mi ze jak naucze sie jezyka mam zadzwonic. W zyciu nie dam sie zatrudnic przez to biuro..

nehon

Za bardzo do rozmowy o pracę @lwo nie musisz się przygotowywać, bo sama praca głównie jest do Niemiec i liczy się doswiadczenie, w wielu przypadkach nie musisz znać niemieckiego, bo masz na miejscu koordynatora

gotakatarzyna

Witam, czy ktokolwiek ma namiar na polskiego pośrednika Fahrner Network? wszędzie szukam kontaktu z oddziałem w Opolu, tudzież innej miejscowości - nigdzie nie ma informacji poza poruszanym tematem na tej stronie. jestem na terenie Niemiec, potrzebuje omówić warunki współpracy jak najszybciej. bardzo proszę o jakąkolwiek wiadomość na temat Polskiego oddziału

Kraviec

Chłopaki/Dziewczyny jak chcecie jechać, to przynajmniej dajcie znać na forum komuś kto pracuje przez fahrnera w Dingolfing !!! Tam wisi w biurze wywieszka "za polecenie do pracy 100 Eur". Trochę k...a dziwne - wszystko super a chętnych brak ??? Ten kto was poleci "skroi" 50 eur, a wy też będziecie mieli drugie 50 eur, na szampana po pierwszej wypłacie hi,hi,hi :)

Kraviec

Trzeba najpierw miec pieniadze aby pracowac z Fahrner Network. Pierwszy powod to rozmowa kwalifikacyjna w Niemczech, niektorzy maja naprawde daleko aby dojechac i zaraz wracac. Troche to glupie, jak często w nowoczesnych firmach korzysta sie z komunikatorow (Skype i inne) ??? Przejscie rozmowy wstepnej oczywiscie nie gwarantuje zatrudnienia.Drugi powod - umowa, przeczytajcie przed wyjazdem !!! Moze sie okazac ze wrocicie po jednym dniu do domu. Powod -spodobaliscie sie w Fahrner Network (posrednik), a w firmie niemieckiej gdzie pracujecie - nie (w koncu to inni placa Fahrnerowi, a potem posrednik - Wam). Umowa jest na czas nieokreslony (maly haczyk-do pol roku traktowana jest jako umowa na czas probny, o tym juz nie mowia). Mozecie wyleciec do 2 tygodni(z dnia na dzien),po 2 tygodniach( po tygodniu),od 3 do 6 miesiecy (dwa tygodnie). Wiadomo wina moze tez byc po stronie pracownika, ale zanim udowodnisz ze jestes niewinny to wracasz do domku bez pieniazkow. Oczywiscie posrednikowi tez zalezy na pracowniku, w koncu niamalo zarabia na jego pracy :) To takie pare zdan do myslenia :) Jak to mowia "nie zachecam,nie odradzam" :)

PRACOWNIK 8 MIESIECY

witam racuje w firmie fahrner network juz 8 miesiac. na poczatku chcieli zebym przyjechal do nich do biura do dingolfingu potem pojechalismy na sprawdzenie moich umiejetnosci na wozek widlowy do kuhne and nagel. jako ze najlepiej tam jezdzilem nie musialem dlugo czekac na prace po 3 dniach mialem sie stawic do pracy. jest to pewna nie dogodnosc bo rzeczywiscie moglbym tam przyjechac i gdybym sie nie srawdzil nikt by mi nie zwrocil za paliwo ani wlasne koszty. mi sie udalo. wyplata na czas , nie moge zlego slowa powiedziec o ludziach z biura ja im nie robie klopotow oni mnie tez nie. chyba o to chodzi. kierownik stefan s. zapewnia dobra opieke koordynatorska co tydzien jest w twojej firmie i mozna z nim pogadac o wszystkim.kasia z biura tez jest ok. mieszkanie w dingolfingu zalatwiaja u ani wilisch. bardzo hamska niemka wiec po czasie na pewno poszukacie sobie innego mieszkania prywatnego. zarobki przy 151 godzinach to okolo 1250 euro minus mieszkanie ok 250 do 300 euro. dojazd we wlasnym zakresie. reszta idzie na zeit konto tzn na dodatkowy urlop albo moga ci wylacic te pieniazki

wariat

pracowałem w Fahrner Network GMBH kilka miesięcy. Nie mam nic do zarzucenia firmie. Wypłata na czas i prawidłowa. Poza tym Pani Kasia jest naprawdę bardzo pomocna! Ja nie jeździłem na rozmowę, wszystko załatwiłem przez telefon i e-mail.

hanys

rzeczywiscie te cv to jakis komiczny pomysl jazda na jeden dzien na rozmowe tez sie pierwszy raz spotykam

EWA

Pracownik Produkcji- Niemcy Fahrner Network GmbH - Opole, opolskie Opis oferty pracy: Fahrner Network GmbH niemiecka agencja pośrednictwa pracy poszukuje aktualnie dla renomowanego Klienta osób do pracy na stanowisko: Pracownik produkcji Numer referencyjny: PPD/04/2015 Branża: Spożywcza Miejsce Pracy: Dingolfing Obowiązki: • Sortowanie ogórków w fabryce według określonych standardów, • Przebieranie ogórków nienadające się do konsumpcji • Pakowanie i przygotowanie towaru • Pozostałe prace produkcyjne Wymagania: • Doświadczenie w pracach produkcyjnych • Sprawność fizyczna • Co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym • Umiejętność pracy w zespole • Dokładność, komunikatywność, zaangażowanie • Prawo jazdy, własny samochód Oferujemy: • Zatrudnienie na niemieckich warunkach • Atrakcyjne wynagrodzenie • Opiekę i wsparcie koordynatora • Zakwaterowanie CZY KTOS OTRZYMAL ZATRUDNIENIE ?,CZY TYLKO WYSLIJ CV I ........coz pewnie sprzedaz danych osobowych .NASTEPNA LIPNA OFERTA ....? .WIE KTOS COS ....?!!!!!

mad

Pracowałem w Firmie Fahmer Networ w zawodzie ślusarz Opinia o firmie jak najbardziej pozytywna. Pani Katarzyna opiekun projektu to osoba profesjonalna, miła, kompetentna. Zaplata za pracę zgodnie z umową. Warunki mieszkaniowe również bardzo dobre. Szczerze polecam.

zawiedziony

firma zachowuje się nieprofesjonalnie, ściągają ludzi z całej Polski i Europy na rozmowę kwalifikacyjną, wymagają życiorysu z dokładnością co do godziny, ludzie często po całonocnej podróży godzinami czekają na rekrutację, którą przeprowadza Ruski, wyraźnie dyskryminując Polaków, a preferując swoich. następnie obiecują poinformować o wynikach, i niestety - nie odzywają się!!!!. Narażają ludzi na stres i bardzo poważne koszty. NIE KORZYSTAJCIE Z ICH USŁUG, NIE WARTO!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fahrner Network GmbH - Dingolfing

Fahrner Network GmbH