Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Opinie o Multicco Sp. z o.o. Sp.K

Pracodawca super, warunki zatrudnienia zdecydowanie powyżej przeciętnej (czy najniższej krajowej), atmosfera zdrowa (nikt nie chodzi i nie pieprzy głupot za plecami). Skład firmy liczy kilkadziesiąt osób. Są tu kompetentni doświadczeni pracownicy oraz Ci, którzy dopiero zaczynają swą karierę w spedycji. Nie zgodzę się z opinią, że przyjęcie pracownika bez doświadczenia świadczy źle o firmie i podważa jej wiarygodność. Multicco (w przeciwieństwie do zdecydowanie większej części pracodawców z tej branży) przyjmuje również niedoświadczone osoby, które zostają przeszkolone od podstaw, przygotowane do samodzielnej pracy i są przez wszystkich szanowane na równi z ich kierownikami. Każdy pracownik, który nie realizuje celów ma wsparcie całego zespołu, a niepowodzenia są analizowane i wspólnie znajdujemy rozwiązanie. Zastanówcie się, która inna firma trzyma przez prawie rok pracownika, który w żadnym miesiącu nie zrobił wyniku pozwalającego pokryć koszty jego wynagrodzenia (dając mu X kolejnych szans na osiągnięcie celu)?? Każdy kto pracuje a nie się opierdala, widać jego zaangażowanie i chęć do pracy dostaje drugą szansę nawet gdy noga powinie się bardzo mocno. Niestety mimo dobrej woli nie każdy nadaje się do pracy w tej branży. W innej spedycji 2 miesiące nie robisz wyniku i nara, bez tłumaczenia. Prezes/dyrektorzy to osoby konkretne, dotrzymujące słowa i nie obiecujące gruszek na wierzbie. Przedstawiane tu frustracje niespełnionych ludzi są po prostu śmieszne, co najmniej niesmaczne i podkreślam NIEPRAWDZIWE. INTERNETOWI KOZACY... Pfff.. Ps. Pracuję w Multicco dłużej niż 99% wypowiadających się tu osób i nie przypominam sobie aby rozstał się z tą firmą ktoś, kto pracuje dłużej niż 2 lata. A jeśli mowa o osobach, które otworzyły własną firmę, to tylko jest to potwierdzenie, że pracując w Multicco otrzymywały odpowiednio WYSOKIE WYNAGRODZENIE oraz RZETELNĄ WIEDZĘ pozwalającą na ruszenie własnej działalności.

Widać po wcześniejszych komentarzach, że wypowiadają się same miernoty które liczą tylko na podstawę, ale nie oszukujmy się kto chce zarabiać to będzie się starał o premię (a ta nie jest niska bo nigdzie tak dobrze nie płaca jak w firmie Multicco). Firma daje duże możliwości rozwoju, warto tu pracować. Polecam z czystym sumieniem!

Handlowiec

Co to za bzdury... aż żal. Masz umiejętności = zarabiasz lepiej niż w innych firmach robiąc też sam obrót. Masz znikome umiejętności = dają Ci bardzo długi okres czasu na ich zdobycie, wszyscy handlowcy/spedytorzy z przyjemnością pomagaja, a każdy dział trzyma się razem! Płaca jest wprost proporcjonalna do osiąganych wyników. Premie,luxmed,multi sport, przerwy obiadowe, świetna atmosfera, szkolenia, wyjazdy do klientów - za co to wszystko? Niewdzięczne cebulaki, przyszły po szkole do pierwszej firmy w zyciu, która ich nakierowała i myślą, że wszystko im się należy. Ja pracuje również dwa lata, wczesniejsze prace w 2 poprzednich białostockich spedycjach, które nawet nie umywały się do Multicco - nie ta półka.

luzik

wbrew wszelakim opiniom pracuję tu już jakiś czas.... polecam, kasa na czas, miła atmosfera, nic dodać nic ująć.....

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca kat. C+E z doświadczeniem WYWROTKA oferowane przez firmę Multicco Sp. z o.o. Sp.K? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Gall Anonim

Pracuje dłuższy czas i sobie bardzo chwalę i mogę polecić każdemu. A co do niektórych wcześniejszych wpisów: "I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot? Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego"

Malwina

na rozmowie nie bylo mowy o najnizszej krajowej

(usunięte przez administratora)nie zarobisz wiecej niz 2500 zl...

a ile zarabia tam spedytor/specjalista ds spedycji (mniej wiecej, przedzial)?

Obiektywny

A ja Uwazam ze Firma jak i Kierownictwo oraz pracownicy sa jak najbardzej wporzadku.Pracuje w Firmie od ponad dwoch lat i jest bardzo zadowolony kasa na Czas i nitk nikomu nad glowa nie stoi a Ci kotrzy tak krytycznie osadzaja Firme i pracownikow to poprostu po Złosci bo im nie wyszlo a cala reszta okolo 70 osob PRacownikow jest zadowolona i nikt nie narzeka. Takze z Czystym sumieniem Polecam Firme

Malwina

hmm.. czy wylewni? nie wiew, poza tym to nie są firmowi rekruterzy, ale kierownik i zastępca kierownika danego działu (nie wiem, na jakiej zasadzie dane cv trafia do konkretnego działu, kto ma na to wpływ, kto tak naprawdę ocenia ewentualnych kandydatów i kto ostatecznie podejmuje decyzje), nie oceniam, bo mam za mało danych, ale rozmowa była dziwna - pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, że osoby nie dopytywały o dane zawarte w cv, umiejętności etc. po kilku latach w branży pomyślałam o zmianie firmy, ale nie powiem - wątpliwości mam

Prawnik

Zwrot "prowizja pod stołem" nie jest niczym co narusza prawo. Pod warunkiem, że pracodawca wykaże, że odprowadzał od niej należny fiskusowi podatek. Forma wypłacania wynagrodzenia jest dowolna. Podatek natomiast zawsze musi być odprowadzony. Mam wrażenie jednak, że w tym przypadku zastosowanie ma powiedzenie "uderz w stół, a nożyce się odezwą. Rekruterzy są zbyt wylewni na rozmowach kwalifikacyjnych - warto ich poduczyć Panie Prezesie.

Perfekto.

Petro - rozumiem, że jesteś na czasie skoro tak wszystko wiesz. Po primo - co ma pomocnego twoja opinia o rzekomym braku aut ?? Strona gowork poświęcona jest na opinie o pracodawcach, czyli warunki zatrudnienia, atmosferę, wynagrodzenia. Napisz jeszcze, że skandalem jest że pracodawca nie płaci za opierdalanie się w pracy. Co do "10 osób" które opuściły firmę :) - poszły na swoje, czyli bardzo powszechna reguła u amatorstwa, które myśli, że robiąc x marży spedycyjnej będą milionerami - powodzenia i nie zapomnijcie dokupić SWOICH AUT !! Przedstawiciele - z tego co wiem temat nie jest zamknięty, ale dopóki ludzie będą myśleli, że są chytrzejsi od GPS'u i za siedzenie w domu lub jeżdżenie po znajomych będą dostawać pieniądze - to niestety się mylą. Po twoich wpisach, pełnych żalu domniemam, że albo : a)jesteś jednym z obiboków, którym podziękowano za "siedzenie" a nie pracowanie b) jesteś jedn(ą) z osób które w ostatnim czasie odeszły i celowo chcą działać na niekorzyść firmy Multicco. c) jesteś znajomym którejś z osób z punktów "a" lub "b" Ale krocząc dalej w twoje wypociny uważam, że byłeś WIELKIM HANDLOWCEM, który niestety nie umiał sprzedać czegokolwiek i zwalał całą winę na spedytora ( też takie asy i asice się trafiały). Moja opinia - zapraszam wszystkie osoby, które cenią sobie dobrą atmosferę w pracy, chcą pracować i są ambitne. Mało jest takich pracodawców, którzy dbają o potrzeby pracowników. Warunki pracy - idealne, 4 przerwy, pomieszczenia klimatyzowane, centrum miasta, idealna lokalizacja. Nikt nie stoi nad nikim i nie mówi, że poza przerwą nie można napić się kawy/herbaty/wody czy zjeść kanapki. Nikt nie inwigiluje laptopów służbowych, pełne zaufanie i traktowanie wszystkich jednakowo. Liczy się rozwój pracownika i kto chce pracować ten to wie i docenia. Zarobki - jak w każdej pracy na stanowisku handlowca/ spedytora - uzależnione od wyników. Przecież nikt nie zapłaci 5000PLN za samo przychodzenie do pracy i dłubanie w nosie. Chcesz dobrze zarabiać, grubo powyżej średniej krajowej, masz żyłkę handlowca i podejście do ludzi - to Multicco jest właściwym miejscem dla Ciebie. Jeśli zaś chcesz dłubać w nosie, udawać że coś robisz i dostawać za to pieniądze - możesz składać CV do "tych 10 osób, które ostatnio odeszły".

Petro

Alvaro, nie kłam. Amatorszczyzna az milo. Gdzie szkolenia? Motywacja pracownikow? (usunięte przez administratora) Co chwile przewoznicy upominaja sie o kase. A co z waszym wielkim projektem przedstawicieli w calej Polsce,(usunięte przez administratora) Byl ktos chyba w Olsztynie i Bialymstoku i juz nie ma... Jak mozesz byc zmotywowany jak spedytor ci mowi, ze za 50 euro marzy on nie bedzie szukal auta. Kazdy kto mowi ze maja auta to łże. Nie maja nawet jednego busika swojego.

Alvaro

Petro, drogi kolego (czy jedna z byłych koleżanek). Pomijam całkowicie w tym momencie opinie tych niezadowolonych (byłych pracowników Multicco, których delikatnie mówiąc wywiało z firmy) i tych zadowolonych (obecnych pracowników), którzy się tu wypowiedzieli. Z całym szacunkiem, ale porównywanie pracy w Multicco, do pracy w Biedronce to jest czysta hipokryzja i nie boję się tego napisać - głupota, a nazywanie ludzi z Multicco "amatorami" jest po prostu chamskie. Realia są jakie są, praca w spedycji wymaga dobrej komunikacji, odporności na stres, wytrwałości i zaangażowania. Nie zawsze wszystko w firmie jest perfekcyjnie, nie ze wszystkimi da się dogadać tak jak się chce, bo wiadomo że im więcej ludzi, tym więcej różnych punktów widzenia. Nikt jednak nad głową tutaj nie skacze, nie rozkazuje Ci co, jak i kiedy dokładnie masz robić. Masz generalnie swobodę i wolny wybór, a sposób wykonywania pracy w głównej mierze zależy tylko od Ciebie. Cztery przerwy w pracy też chyba mało w której firmie w Białymstoku dostaniesz. W Biedronce chyba jednak praca wykonywana jest w sposób mniej elastyczny. Ludzie pracujący w sklepach na kasach nie mają często czasu na to żeby pójść do kibla, nie wspomnę tego, że oprócz pracy przy kasie dochodzą do tego obowiązki przy pozycjonowaniu towaru na półkach, czy przyjmowaniu dostaw. Godziny pracy też mało atrakcyjne (praca w soboty niedziele, w spedycji praktycznie wszędzie weekendy są wolne). Perspektywa rozwoju osobistego/pieniężnego dosłownie ZEROWA. Nie wspomnę już o samym stanie psychicznym i motywacji do pracy. Ci ludzie wyglądają na tak obojętnych i zrezygnowanych, że jak stoję przy kasie to mi ich zwyczajnie szkoda. Jak nie umiesz wyrażać negatywnej opinii w konstruktywny sposób, to nie pisz wcale, bo bzdurami, tanim hejtem i toczeniem piany nic wielkiego sobą nie reprezentujesz. PS. Tak jestem pracownikiem Multicco, robiłem w życiu różne rzeczy i na chwilę obecną nigdzie się nie wybieram. Zdarzają się problemy z komunikacją wynikające z różnicy zdań, to chyba normalnie jak się pracuje w zespole, ale z ludźmi idzie się dogadać, atmosfera w pracy też jest OK. Uważam, że w tej firmie perspektywy rozwoju są ogromne, ale trzeba po prostu chcieć i być cierpliwym. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych :)

Petro

Malwino, nie warto. Nikt nie odchodzi dobrowolnie?? Dobre! Teraz hurtem poszło chyba z 10 os. Nie pytali o Twoje doswiadczenie, bo nikt z doświadczeniem tam nie idzie do pracy za głodową pensję. Sami amatorzy, praca na sluchawce albo na Transie szukasz aut. Zrobisz jak zechcesz. Lepiej idz na kase do biedronki - tam przelozeni okażą Ci na pewno więcej szacunku.

Malwina

a ja byłam tam na rozmowie, zdziwiłam się, że przez niemal całą "rozmowę" Pan i Pani zachwalali firmę, nie bardzo wykazując zainteresowanie moim doświadczeniem czy umiejętnościami, padło nawet stwierdzenie "z naszej firmy nikt nie odchodzi dobrowolnie"...hmm, i tak się właśnie zastanawiam, czy warto (żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę ;))

Sped

Polecam Multicco sp. z o.o. uczciwe podejście do pracownika. Podstawa + system premiowy,więc wysokość zarobków zależy od samego pracownika . Polecam dla młodych ludzi chętnych do pracy. Ja po 2 latach pracy jestem zadowolony :)

radecky
@Sped

a czy też jest uczciwe podejście do klienta ? to ile tych aut własnych macie? kierownik mówi 40, handlowiec mówi 60, a ja mówię 0

@radecky

Jak żeś taki "uczciwy" to przedstaw się z imienia i nazwiska a nie skrobiesz pod pseudonimem.

radecky

co do ostatniego Rysiu ma rację . Nie mają żadnych aut a po prostu mówią to co klient chce usłyszeć. Na pewno etyki w biznesie nie liznęli w szkole.

Magda...

Ja rozumiem, że opinie o pracodawcy są wszechobecnie dostępne i każdy z użytkowników ma prawo polecić/odradzić firmę, ale to co tu wyczytałam jest objawem syndromu niespełnionego pracownika, który prawdopodobnie nie zrealizował się na piastowanym stanowisku. Mam kilka pytań Rysiu: 1) Skoro kierownicy niekompetentni, premia przekłamana etc to na cholere pracowałeś tam kilka lat? Za szufle i zarobisz tyle ile wyrobisz 2) Jeśli kierownik wg Ciebie jest „ lokalnym wiejskim lowelasikiem i miernej jakości piłkarzyna” to dlaczego nie wypowiesz swojego zdania prosto w twarz tylko smarujesz komuś tyłek na ogólnie dostępnym forum? Odrażające, reprezentujące poziom poniżej przeciętnego, co tylko utwierdza w przekonaniu, że nie zasługiwałeś na pracę w Multicco 3) Skąd twierdzenia o braku przeszkolenia kierowników i ich niekompetencji? Jestem przeciwnego zdania, firma inwestuje w rozwój każdego z pracowników, wszyscy są otwarci na aktualne bolączki i nie pozostawiają nierozwiązanych problemów. Jesli ktoś z uczestników forum jest zainteresowany pracą w firmie bądź ewentualnym zweryfikowaniem prawdomówności Rysia, zachęcam do zapozniania się ze stroną internetową firmy Multicco / zakładka kontakt/ wszelkie numery telefonu do poszczególnych pracowników są widoczne, sądzę że każdy udzieli niezbędnych i PRAWDZIWYCH informacji. Dodatkowo: Rysiu, aka Taxi driver. Jak nie łopata to polecam zakup taxometru- sam sobie jestes szefem i może w koncu będziesz mial klientów, skoro nie wyszło Ci z tymi w spedycji.

Ryś

Zwolniłam sie sama Malwinko. A Kierowniczyna Krzyś nie był moim kierownikiem nigdy. Na całe szczęście, bo legendy o nim krążyły...

Zostaw merytoryczną opinię o Multicco Sp. z o.o. Sp.K - Białystok

• Jak się pracuje w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Zobacz opinie na temat firmy Multicco Sp. z o.o. Sp.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multicco Sp. z o.o. Sp.K?

Multicco Sp. z o.o. Sp.K