B. A. S. Villa Residence

Kraków

Opinie o B. A. S. Villa Residence

Bird

Współpracę z Hotelem B. A. S zakończyłam już jakiś czas temu i długo rozważałam umieszczenie opinii.. jednak w ramach solidarności z osobami szukającymi lub podejmującymi nową pracę czuję obowiązek ostrzeżenia przed tym "specyficznym" miejscem. O tym jak toksyczna atmosfera panuje w murach tego hoteliku świadczą same liczby.. Ponad 70 byłych pracowników przez kilka lat działalności (gdzie do obsługi potrzeba niecałe 10). Na nic się zda zapał do pracy, lojalność i zaangażowanie gdy Pani Dyrektor (a za nią ślepo wierzący w każde jej słowo Mąż) wszędzie dopatruje się podstępu, niekompetencji, a każdy wspaniale zapowiadający się nowy pracownik odchodzi po kilku miesiącach jako [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] oszust i kłamca.. Generalnie odradzam! Choć nie ukrywam, że możliwość obserwacji wszelkich podręczników błędów zarządzaniem jest bezcennym doświadczeniem :)

Zostaw opinię o B. A. S. Villa Residence - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B. A. S. Villa Residence