Nelle

Łódź

Opinie o Nelle

niezadowolona_klientka

Odradzam zakupy w punkcie Nelle (stanowisko z kosmetykami do włosów) w Porcie Łódź. Bardzo nieprzyjemna, arogancka i niekompetentna obsługa (szczególnie Pani w krótkich włosach), bardzo wygórowane ceny produktów - istotnie wyższe niż w konkurencyjnych firmach, bardzo mały wybór, brak dbałości o estetkę miejsca pracy - sporo kurzu i tłustych miejsc na ladzie. Pani ekspedientka chciała mi sprzedać przeterminowany szampon do włosów. Skandal! Zdecydowanie odradzam!

Zostaw opinię o Nelle - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nelle