PGW szyby Komorniki
1 13 41 5 1

Opinie o PGW szyby Komorniki

Filtruj opinie po kryteriach:

Bartek

Strata dobrej pracy powoduje tęsknotę? Firma spoko dla tych co chcą pracować.

TakNie2
Użytkownik
@Bartek

Żeby była naprawdę dobra praca to musi być również dobra atmosfera. Mobbing właśnie psuje całe piękno pracy.

Tak4Nie
Użytkownik 2
@Użytkownik

Co do mobbingu Bartka to dowody są już zebrane i trafią w odpowiednie miejsce niebawem. Szkoda, że trzeba wychodzić poza granicę firmy budowanej i trzymanej przez fajnych ludzi z powodu jednej osoby.

Mariusz
@Bartek

Lenistwo, a mobbing to nie jest jedno i to samo. Każdy może mieć chęci do pracy, ale nie każdy ma na tyle mocną psychikę żeby zdzierżyć coś takiego jak bycie nękanym psychicznie i zastraszanym przez lidera Roberta. Zwłaszcza osoba, która dopiero co ukończyła szkołę przez którą ma ciężką traumę. Bycie tolerancyjnym i miłym nic nie kosztuje. Tak jak ktoś wcześniej wspomniał: ''Mobbing psuje całe piękno pracy'' Nieważne ile masz chęci, mobbing jest w stanie tak zniechęcić do pracy, że pracownik będzie zmuszony odejść od zakładu, a nawet może doznać ergofobii. To jest błędne myślenie twierdząc, że komuś nie chce się pracować podczas, gdy taka osoba została zmobbingowana. I to są fakty, a nie moja opinia.

M..

Widzę , że przez te lata odkąd zastałam zmuszona aby odejść nic się nie zmieniło (usunięte przez administratora)

Tak16Nie1
Nikt ważny

Wie ktoś, czy ta sprawa z (usunięte przez administratora)została już wyjaśniona i ten lider, który był tego główną przyczyną został ukarany za to czy nadal to trwa? Nie jestem na bieżąco, bo nie pracuję tam od długiego czasu, dlatego pytam. Nie zamierzam podawać imię i nazwisko tej osoby, bo wiadomo o kogo chodzi.

Tak15Nie
Ktoś kto wie
@Nikt ważny

Nie nikt ci nie ukarał i nie zrobią tego bo te zachowania są tam bardzo akceptowalne przez kierownika i managera i tak już zostanie

TakNie3
@Ktoś kto wie

Naprawdę nie da się z tym nic zrobić? Nie można tego jakoś zgłosić na zewnątrz? To już się ciągnie latami. Przecież istnieje coś takiego jak przeciwdziałanie mobbingowi. Skoro jest to akceptowane przez kierowników i menadżerów to zakład powinien za to ponieść konsekwencje i zostać obciążony stratami.

Tak18Nie3
Ktoś kto wie
@Nikt ważny

A kto to zrobi ? Na kogo pracownik może liczyć jak boi się stracić pracę lub że mobing się pogłębi ,patowa sytuacja

@Ktoś kto wie

Hm.. to wygląda na to, że trzeba mieć znajomości w sądzie albo rodzinę żeby wygrać sprawę z tą hołotą.

Tak12Nie
Korespondent
@Nikt ważny

Dziennikarstwo śledcze możemy wyciągnąć wszystko na temat firmy.

Tak7Nie
@Korespondent

Proszę się tym zająć, bo tak być nie może żeby ludzie dalej byli tam dręczeni psychicznie i zastraszani.

Tak9Nie
Nnn

Ten Zakład to jedna wielka porażka! Na hali prawie 40 stopni a biuro nie zapewniło pracownikom wody! Pani od bhp ma totalnie w d*pie ludzi. Sami siedzą jak święte krowy w biurze z klimatyzacja. Atmosfera słaba, bardzo slaba! Nie liczy się jakość tylko ilość. Wiecznie w tym zakładzie jest mało i źle. Zero pochwał sama krytyka. Nie polecam.

Tak39Nie4

Tak26Nie3

Nie podszywaj się pod moim nickiem.

Tak1Nie1
Precz z patologią!

Śmiać mi się chce z (usunięte przez administratora), którzy minusują posty zawierające całą prawdę o (usunięte przez administratora) Trzeba mieć naprawdę nierówno pod sufitem, żeby być po stronie takiego patusa, który nie potrafi poszanować człowieka i niszczy całą atmosferę oraz dobre imię zakładu. Ale karma powraca i wkrótce przekona się na własne oczy, że to był błąd tak traktować ludzi.

Tak56Nie5
Stop mobbingowi

Na wstępie powiem, że zakład sam w sobie nie jest zły. Praca też nie, ale przydałoby się ulepszyć atmosferę w taki sposób, żeby pan Robert O. został usunięty z zakładu za swoje zachowanie. Ludzie tacy jak on za dużo myślą o sobie i za bardzo wywyższają się. Po co aż tak demotywować wszystkich pracowników przy użyciu agresji? Szanujmy się. Życie jest tylko jedno. Człowiek nie żyje po to, aby zatruwać innym życie. Serdecznie współczuję wszystkim, którzy musieli przebywać w jego otoczeniu.

Tak68Nie3
mobingowany

tylko do sadu i kiedyś tego łysego chwasta wyrwa z pgw . ten pustak kiedyś trafi na swego i nawet wiadro wazeliny mu nie pomoże sie z tego wyślizgać . LUDZIE nagrywajcie go zapisujcie smsy bo były takie gdzie sie narzucał , jest taka apka Cube ACR polecam możecie nagrywać rozmowy. ten typ to kryminał tylko nagrywajcie go jak (usunięte przez administratora) pracowników waszych kolegów czy was samych.

Tak73Nie4
@mobingowany

Widzę, że nadal on tam jest. Naprawdę dziwię się, że jeszcze do tej pory po tylu latach (usunięte przez administratora)nie został on ukarany, a niektórzy są na tyle głupi że popierają taką (usunięte przez administratora). Może powrócę do zakładu jak ten osobnik zostanie w końcu wypędzony z tego zakładu raz na zawsze.

Tak71Nie4

Tak11Nie1
Jacek

Czy po zmianie dyrektora nastąpiły jakieś zmiany w warunkach zatrudnienia pracowników, którzy pracują w firmie PGW szyby Komorniki? Może podjęto decyzję, które mają zostać wprowadzone w przyszłości? Chciałbym, abyś napisał coś na ten temat, dlatego zachęcam do odpowiedzi.

Anonimowy

Dokładnie!(usunięte przez administratora)uważa się za najlepszego, bo jest łysy, ma większe muły i znajomości, więc myśli sobie że może dokuczać wszystkim do woli i nikt mu nic nie zrobi. Gardzę takim typem człowieka. W dzisiejszych czasach przeciwdziałania mobbingowi to fikcja, więc ci co nie mają się na czym wyżyć, wykorzystują to i wyżywają się na kimś. Bez dowodów ciężko udowodnić mobbing i wygrać sprawę w sądzie. Taki agresor będzie udawał spokojnego i się ciągle wypierał, że co złego to nie on, że to wszystko wina pracownika, bo wymyśli sobie że pracownik się obija albo że jest osobą niekompetentną itd. Na dodatek oskarżony wykorzysta do tego znajomości, żeby nie został ukarany, a sprawa została zamknięta.

Tak82Nie1

(usunięte przez administratora)Pracowałem i sumiennie wykonywałem swoje obowiązki, a jemu wiecznie nic nie pasowało. (usunięte przez administratora)To była moja pierwsza praca, którą bardzo sobie ceniłem i robiłem wszystko co w mojej mocy. Nie odpyskiwałem mu, bo próbowałem się skupić na pracy i strasznie się stresowałem po tym jak mnie traktował, przez co nie radziłem sobie w pracy coraz bardziej. Przez niego doznałem ciężkiej ergofobii, co spowodowało że nie pracowałem przez długi czas. Teraz chciałbym się ponownie tam przyjąć, bo wciąż czuję spory sentyment do tego zakładu. Na początku pracowałem u miłej brygadzistki z grupą. Atmosfera była fajna, praca wcale nie była trudna i nerwowa. Wszystko to zmieniło się, gdy po 3 miesiącach zostałem przeniesiony (usunięte przez administratora)Następnym razem dopilnuję, by drugi raz taka sama sytuacja już się nie powtórzyła. Wszystko jest dobrze(usunięte przez administratora)

Tak110Nie
@Były pracownik

Nie wiem, czy wiesz, ale podawanie danych personalnych bez zgody tej osoby na forum publicznym jest zabronione. Możesz napisać, jak kształtowało się Twoje wynagrodzenie, kiedy pracowałeś w tej firmie? Poza nim firma zapewniała pracownikom jakieś świadczenia dodatkowe? Chciałbym, żebyś napisał, jak to wyglądało.

Tak1Nie71
@Jacek

Z pewnych względów musiałem podać jego dane personalne, żeby było wiadomo o kogo chodzi i nawet gdybym spróbował się zapytać o jego zgodę to nic by z tego nie wyszło, ponieważ z tak zwaną ''Patologią'' i tak nie można się dogadać. Gdyby to był współpracownik to nie byłoby takiej potrzeby podania tych danych, bo zupełnie inaczej bym na to spojrzał. Tak naprawdę to za wyrządzone poważne szkody na mojej psychice i doprowadzenie do stanu ergofobii to pan Robert O. powinien zostać surowo ukarany. Mogłem pójść z tym do sądu, ale problem był w tym że chyba podlizywał się dyrektorowi i miał znajomości, więc gdybym poszedł do sądu to tylko straciłbym czas i jeszcze on by mnie na pewno wyśmiał. Już za dużo miałem problemów osobistych i przez niego kompletnie odechciało mi się wszystkiego. Miałem marzenia, cel, chęci i motywację. Wszystko zostało to zrujnowane, ale do dziś staram się to wszystko odzyskać. Wynagrodzenie było dosyć niskie i czytałem oraz słyszałem jak ludzie na to narzekali, ale mi takowe nie przeszkadzały, gdyż tak jak wspominałem wcześniej była to moja pierwsza praca. Zatrudniłem się do PGW poprzez agencję pracy i zarabiałem na początku 1500 zł miesięcznie, gdy pracowałem u brygadzistki po 8 godzin. Potem jak mnie przenieśli to zarabiałem jakieś 1900 zł i pracowałem po 12 godzin. 3 dni po 12 godzin i 3 dni wolnego. Zamiast nadgodzin dostawałem po prostu dni wolne. Mimo, że szyby były trochę ciężkie i sam musiałem je dźwigać z taśmy do kosza to praca mi się nadal podobała i jakoś sobie radziłem dopóki pan Robert nie stał przy mnie. Pracowałem w tej firmie od połowy października 2015 do 1 lutego 2016 roku. Nie pamiętam dokładnie czy były jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe.

Tak87Nie

@Były pracownik

Czy po zwolnieniu z pracy w firmie PGW pracowałeś może gdzieś jeszcze? Wspomniałeś o tym, że za przepracowane nadgodziny otrzymywałeś wolne dni. Zastanawia mnie więc, jak wyglądają kwestie urlopowe w tej firmie. Można otrzymać wolne dni w dowolnym okresie, czy może tylko wtedy, kiedy pracodawca wyraża na to zgodę? Mógłbyś napisać, jak to wyglądało w czasie Twojego zatrudnienia?

Były pracownik..
@Były pracownik

Pewnie byłeś niemiły i uciążliwy dla brygadzistki !? Z tego powodu zostałeś przeniesiony..!!

Tak14Nie76

@Jacek

Od Lutego 2016 roku aż do Maja 2017 roku nie pracowałem w ogóle. Dopiero w Maju podjąłem się pracy dorywczej, która trwała niecały miesiąc. Potem znowu nie pracowałem od Czerwca 2017 do Maja 2018 i podjąłem się kolejnej pracy dorywczej, która trwała miesiąc. Następnie znowu nie pracowałem nigdzie i do dziś nie pracuję. Najprawdopodobniej było to tak, że dni wolne otrzymywało się tylko wtedy, kiedy pracodawca wyraża na to zgodę, choć nie jestem w 100% pewien czy tak naprawdę było. A teraz mam kolejne pytanie. Słyszałem, że obecnie w PGW obowiązuje system 4-brygadowy oraz czytałem na ogłoszeniu, że Operator Produkcji zarabia 3300zł miesięcznie. Czy to prawda? Bo ja sam kiedyś byłem tym operatorem i było zupełnie inaczej.

Tak96Nie

@Były pracownik..

Nie jestem w nastroju do żartów, więc proszę sobie ze mnie nie kpić. Byłem pracowity, miły i sumienny. Nikomu nie przeszkadzałem i nie psułem atmosfery. W ogóle nie zasługiwałem na przeniesienie do kogoś takiego jak pan Robert O. Pamiętam jak kiedyś rozśmieszyłem czymś panią brygadzistkę. Coś zażartowałem i akurat mi się udało. Ja nie pokłóciłem się z brygadzistką w przeciwieństwie do jakiejś młodej dziewczyny, która sama się zwolniła. A tak przy okazji, proszę nie używać takiego samego nicku jak ja, bo to jest mylące.

Tak89Nie
Były pracownik..
@Były pracownik

Pół roku trzy prace dorywcze . Potrafi rozśmieszyć !! To może w cyrku się zatrudnij.,,

Tak9Nie75
@Były pracownik..

Chciałem dłużej mieć prace dorywcze, ale się skończyły. Praca w zakładzie była zbyt nerwowa i niewdzięczna. Jak można tak niszczyć życie drugiemu człowiekowi? Bez kitu, naprawdę rzygam już takimi patusami, co myślą że są lepsi od innych i im wszystko wolno. Prędzej czy później przyjdzie na takich czas konsekwencji. Nie po to się zatrudniłem do zakładu, żeby się denerwować i męczyć psychicznie. A po twoim zachowaniu widzę, że jesteś tylko zwykłym ignorantem i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem oraz myśleć logicznie. I nie trzy prace dorywcze, a dwie. Poza mną do pana Roberta O. trafiły 2 nowe osoby, które zostały tak samo potraktowane jak ja. Tak ogólnie to dorabiam sobie na filmikach na (usunięte przez administratora) więc nie siedzę w domu i nic nie robię.

Tak87Nie

Kinomaniak

Podaj linka.

@Kinomaniak

Nie mogę, bo zostanie szybko usunięty przez administrację tak jak nazwa tego serwisu, którą podałem. Ogólnie miałem na myśli serwis internetowy założony w lutym 2005 roku, który umożliwia bezpłatne umieszczanie, odtwarzanie strumieniowe, ocenianie i komentowanie filmów.

Tak24Nie

@Były pracownik

Chciałbyś wrócić do pracy w firmie PGW szyby Komornik? Czy każdemu pracownikowi firma daje możliwość pracy dorywczej? Rozumiem, że wtedy pracodawca zatrudnia na podstawie umowy zlecenie? Jest możliwa stała współpraca na takich warunkach? Odpowiedz proszę, co wiesz na ten temat.

Jacek

@Pracownik 2018, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie PGW szyby Komorniki. Chciałbym, żebyś bardziej szczegółowo opisał, jak wyglądają niektóre warunki w tym miejscu pracy. Ciekawi mnie przede wszystkim, jak liczona jest ta 20% premia? Czy osoba, która załóżmy, jest na urlopie wypoczynkowym, to wtedy nie ma już szans na otrzymanie premii? Czy urlopy wypoczynkowe nie są liczone jako "absencja"? Przedstaw, jak to dokładnie wygląda.

@Jacek

Premia absencyjna jest potrzebna żeby ludzi umotywować do pracy. Przy urlopie wypoczynkowym premia jest naliczana - co innego urlop na żądanie - można wziąć ale premia ucieka :) Na hali są duże braki kadrowe, które zapycha się pracownikami z Ukraniny lub młodzieżą z podfirmy na umowę zlecenie. Dodatek za system 12godzinny - 300zł brutto! Ale praca sama w sobie nie jest zła, jest czysto, nie śmierdzi chemią - a to duży plus. Atmosfera taka sobie, raz lepiej raz gorzej. Zarobki porównywalne jak na strefie.

Tak3Nie

@anonim

W ciągu tych 12 godzin pracy ile czasu na przerwę może wykorzystać pracownik? Jest jedna ustalona przerwa, czy może pracownik sam decyduje, kiedy może na taką przerwę się udać? Możesz napisać, jak wygląda ten aspekt pracy?

Pracownik 2018

Płaca latwa i lekka. Zarobki nie najgorsze. Tylko te dziadowskie premie za obecność. Powiedzmy że na dzień dobry operator produkcji dostanie 2400 brutto +20% premi za brak absencji. Warunki pracy niezłe. W lecie gorąco ale wiatrak dla każdego. Za to w zimie jest na tej hali strasznie zimno. Niech kazdy szykuje kurtki na zimę. Atmosfera w każdym miejscu inna, zależy z jakim czlowiekim pracujesz ale chyba nie jest źle.

Tak1Nie

Posiadasz najnowsze informacje związane z poziomem wynagrodzeń w PGW szyby Komorniki? Twoja opinia może okazać się ważna.

Tak8Nie

ona

Czy firma pracuje w święta i sylwestra?

Tak14Nie

Pracownik12

Pracuje tam to tak na wstępie. Nie polecam. To jest współczesny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Swoistego rodzaju łagr, pensja wystarczy tylko na jedzenie i opłacenie rachnków. DLACZEGO NIE POLECAM: - Płaca za taką pracę najniższa na strefie; - Traktowanie ludzi jak śmieci przede wszystkim przez biuro i dyrektora (a to zwykły pracownik na nich pracuje); - Ostatnie podwyżki zostały ogłoszone po zebraniu z pracownikami. Dlaczego? Ano dlatego żeby ludzie nie protestowali, że są za niskie. Podwyżka od 70 do 60 zł brutto; - Umowa o pracę tymczasową przedłużana z miesiąca na miesiąc; - Wyrzywanie się na pracowników; - W biurze 80% ludzi to buraki; - Podnoszenie targetów; - Testowanie ludzi ile mogą wyciągnąć. Niestety niektórzy debile robią 98 zmiast 82 szt./h szyb. Potem się dziwić, że podnoszą targety; - Kobiety którym jest "ciężko" siedząc na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet nie potrafią poszanować faceta; - Liderzy oraz technicy matoły i lenie śmierdzące; - płaca 1700 netto; - praca przez agencję pracy; - Obrażanie ludzi; - Atmosfera w pracy najgorsza z możliwych; - Dyrektor kłamie, kręci oraz udziela wymijających odpowiedzi (Polak Polakowi tylko tak może zrobić, jak był dyrektor z ameryki to było 100 razy lepiej, pracownik był szanowany i lepiej wynagradzany) - Za nadgodziny nie płacą tylko dają dni wolne. Wszystkiego nie opisałem, bo już mi się nie chce. Nie marnujcie swojego cennego czasu na ten syf, bo może uciec wam fajna i dobrze płatna praca gdzieś indziej. Ostatnio dyrektor na ww. spotkniu powiedział, że dąży do tego, aby zakład był coraz bardziej zrobotyzowany. Wiąże się to z redukcją etatów (to powiedział dyrektor). Czyli tak ludzie wypracowują dla zakładu zyski a potem ten zakład kupuje roboty żeby pozwalniać ludzi. Dyrektor powiedział także, że musimy być bardziej wydajni, więcej pracować, bo tańsi od nas są Ukraińcy i Rumuni. Tak nas porównuje odbierając wszystkie dodatki, nawet dofinansowanie do obiadów. Adek "też coś mi się tak zdaje, że wszyscy potrafią tylko narzekać ale wykonywać pracę to już niekoniecznie, szukam u nich pracy jako analityk finansowy ale nie wiem czy dają umowę o pracę. pomożecie?" - No tak w biurze to ty się nie napracujesz, więc nie wypowiadaj się jak to ludzie narzekają. Zejdź cwaniaczku na halę i porób tam chociaż miesiąc. Daje 100 zł, że 3 dni nie wytrzymasz.

Tak14Nie

tomek

zje...a robota i jeszcze ten przyjebDroz. wykończy wszystkich i coraz więcej osób się zwalnia i drugie tyle zamierza się zwolnić, dopierdalasie o minutępostoju... zjebjakichmało nikomu nie polecam tej firmy dopukigośćtam jest

Tak11Nie

@tomek

niestety musze potwierdzic to co pisze kolega tomek. odradzam kazdemu prace tam. ostatnio zwalnia sie z tego powodu bardzo duzo osob. przerzucaja osowiazki z kilku osob na jedna i trzeba zapieprzac za trzech nieraz.

Tak9Nie

Zostaw opinię o PGW szyby Komorniki - Środa Śląska