Polski Instytut Odszkodowań

Bochnia

Opinie o Polski Instytut Odszkodowań

Tedy

Dla mnie praca w firmie to bardzo dobre zajęcie. Lubię to co robię i do tego z fajnymi ludźmi, więc nic dodać!!!

Lidia

@Seweryn - a czy możesz opisać warunki zatrudnienia w Polskim Instytucie Odszkodowań? Jak wygląda praca na stanowisku Doradcy ds.odszkodowań? Czy firma aktualnie przyjmuje nowych pracowników? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

maja

No tak ale żeby dostać chyba prace jako taka księgowa to przecież trzeba mieć odpowiednie wykształcenie ekonomiczne a nie każdy się raczej do tego nadaje przecież :p chociaż faktycznie zarobki to na takim stanowisku to są nie małe przecież jak ktoś napisał

DR
@maja 03.10.2016 15:41

Ale żeby dobrze zarabiać jako agent nie musisz mieć wcale wyższego wykształcenia. Liczy się pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi i chęć zarabiania dużych pieniędzy. A ta kancelaria dobrze płaci.

Wola
@DR 15.11.2016 15:16

Tekst jak z ogłoszenia rekrutacyjnego. Ale ogólnie zgodzę się z twoim punktem widzenia.

Seweryn

kornel
@Seweryn 01.10.2016 00:08
Mój znajomy u nich pracuje i chce mnie przeciągnąć do swojego zespołu. Twierdzi, że faktycznie świetnie Mu się tutaj pracuje....

Chłopcze, kto Ci dał aż 6 lajków? Nie promuj tak swojego postu, please !!!

Seweryn
@Rozglądającysie 16.12.2016 11:39
Skorzystałeś z propozycji ? Pracujesz już w tej firmie?

Tak, pracuję do tej pory i nie żałuję swojej decyzji o odejściu ze starej firmy.

Aktual

I tutaj się zgodzę. Dobrze płatna.

Graf

Też słyszałem, że można u nich dobrze zarobić.

Manager

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych możliwość budowy własnego zespołu sprzedaży. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres kasadlaagenta@interia.pl

Zostaw opinię o Polski Instytut Odszkodowań - Bochnia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Instytut Odszkodowań