Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.

potwierdzam

Potwierdzam i odradzam!!! o prawie każdą wypłatę trzeba było się prosić, praca niby fajna ale nie tam, ww. pan to oszust i niech nikogo nei zwiodą jego bajki!

Maria

Całkowicie się zgadzam,lepiej z nimi nie pracować, o kasę trzeba walczyć i traktuja człowieka jak śmiecia

wojtek

Odradzam pracę w tym kołchozie przekrętów. Szefem jest Zenon Michalak, ale może już nie jest bo siedzi w więzieniu, został skazany na kilka lat za przekręty. Za teatrem ganiają wierzyciele. Nigdy nie wiadomo czy dostaniesz kasę, czy może wylecisz na mordę. To nie jest teatr, to wielki przekręt i ma służyć czemuś innemu. Michalak i ten fikcyjny Motyl ponoć chcą zawładnąć całym Dolnym Śląskiem. Tak zapowiada ten Michalak; "jesteśmy najlepsi". Powinien otworzyć klub sportowy,ale ponoć już kiedyś to zrobił i potem uciekał za granicę. Odradzam, zarobki mierne, jakość pracy słaba i poziom coraz słabszy bo ci lepsi ludzie już od niego uciekli.

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląski Teatr Młodego Widza Sp. z o.o.