Biznes Edukator

Opinie o Biznes Edukator

Kinga

Może ktoś podpowiedzieć mi czy warto aplikować? Tak dawno nikt nie pisał.

Maja

Pracujesz w Biznes Edukator? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy?

kola

@nop jakoś nowych rekrutacji od dawna nie widziałam w internecie! no chyba że są gdzieś mało widoczne albo ukryte to proszę daj przyjacielu namiar bo chcę u was pracować

nop

Są co miesiąc.

nop

Przeczytaj opinię użytkownika kata.

kata

Brak odpowiedniej komunikacji oraz przepływu informacji w firmie, ciągłe szukanie oszczędności między innymi zatrudniając stażystów (czyt. ciągła rotacja pracowników), niskie i nieadekwatne wynagrodzenie w stosunku do wykonywanej pracy. Pracowałam tam, ostrzegam i nie polecam.

gata

@hiks Ciężko mówić o jakimś socjalu, bo zasiłek dla bezrobotnych dostaniesz po roku pracy, a tam nikt więcej jak trzy miesiące nie przepracował ;-)

pablo

To są właśnie te działania PRowe, o których wspominacie Państwo w treście ogłoszenia o pracę? Jeżeli tak, to jest żałosne. Widać że to pisze ta sama osoba.

portos

To miejsce wspaniałego rozwoju, z kturego wszyscy korzystamyi wygrywamy (win-win). Karzdy ma szanse stać się tu mistrzem. Pracownicy są dość dobrze traktowani (oczywiście, jeśli nie oczekuja niewiadomo czego). Firmę prowadzą prawdziwi profesjonaliści, od kturych nauczysz się nie tylko jak pracować - ale przede wszystkim jak masz myśleć i jak żyć.

opinia

Całkowicie się zgadzam z przedmówcą

czarnarozpacz

w porządku, praca ciężka, wymagająca, ale można bardzo dużo się nauczyć.

Anka

Hej,, szukają teraz pracownika, zastanawiam się nad wysłaniem CV, czytając powyższe opinie to nie jestem zachęcona, czy mogę liczyć na jakieś konkrety?

Oki
@Anka 09.12.2014 14:50

Ja tam pracowałam i mogę coś na ten temat powiedzieć. Nie wiem skąd te opinie, może stąd że jak komuś się nie udaje to jest wkurzony. Zarobki owszem średnie, ale pensja zawsze o czasie, a praca jak to praca czasem młyn a czasem spokój. Ja tam wolę jak coś się dzieje więc dla mnie było ok. Można było złapać sporo doświadczenia co teraz procentuje. Ja polecam.

MBAabsolut

Dobre miejsce dla tych co chca pracy na maksymalnie 3-4 miesiace i chca poczuc sie jak główny bohater filmu Django na poczatku filmu.

ajwon

(usunięte przez administratora)Zupełna amatorka pod każdym względem, pracują tam głównie studenci, ciągła rotacja - całkowity skład pracowników zmienia się co 4-5 miesięcy.

Zostaw opinię o Biznes Edukator - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biznes Edukator