verdon marketing

Zabrze

Opinie o verdon marketing

blabla

Jest to firma prowadzona przez (usunięte przez administratora) który zmienia nazwisko na Konarski firma niby zajmuje się marketingiem sieciowym i ogólnie reklama ale proszę się wystrzegać tego pracodawcy i nawet jako potencjalny klient nie korzystajcie z jego usług bo to nikt więcej jak oszust niewyplacalny a nawet więcej jest to osoba która nie potrafi prowadzić firmy potrafi jedynie dużo gadać by kogoś naciac na kase w dodatku daje ogłoszenia o pracę do urzędu pracy

Zostaw opinię o verdon marketing - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie verdon marketing