Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego

Zakopane

Opinie o Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego

Erytrea

Praca w Muzeum Tatrzańskim w Zakopanem to praca w grupie emerytów, średnia wieku to ok 60 lat. w firmie panuje mobbing, jeden pracownik donosi na drugiego,atmosfera w firmie jest fatalna. Dyrekcja nie zarządza tylko zleca wszystkie działania sekretarce. Pensja jest najniższa a i tak niejednokrotnie niewypłacana ponieważ pracodawca szuka kruczków na których podstawie mógłby nie płacić najniższej krajowej. 90% załogi w placówkach muzeów to niewykwalifikowane osoby które maja pretensje że w ogóle ktoś przyszedł oglądać wystawę. Ludziom się zamyka drzwi przed nosem.

Zostaw opinię o Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego - Zakopane

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego