Grzegorz Idźkowski Know How Cafe

NIP: 5242301268 REGON: 140914243

Grzegorz Idźkowski Know How Cafe

Opinie o Grzegorz Idźkowski Know How Cafe

Weronika

Zapraszam was do podzielenia się swoimi wrażeniami dotyczącymi pracy w firmie Grzegorz Idźkowski Know How Cafe. Co możecie powiedzieć na temat wysokości zarobków? Czy można skorzystać z pakietu benefitów? Czy praca jest rozwojowa?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność zatrudnionych osób. Czy podobnie jest w Know How Cafe Grzegorz Idźkowski? Napiszcie, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

krak

zależy ile masz obowiazkow ale tez od ciebie duzo jak sobie rozlozysz prace w ciagu calego dnia, no i nie robic tak by siedziec po godzinach w pracy tylko z głowa.

Latwo nazwac kogos oszustem. Czy ktos zapytal czy prezes dostaje pieniadze za wykonana robote? To dopiero sa kanalie

UWAGA [usunięte przez admina] nabraÅ� towaru i nie pÅ�aci ma wiele spraw w sÄ�dzie.

Polska rzeczywistoÅ?Ä?, zamkniÄ?te kóÅ?ko. Facet nie może Å?ciÄ?gnÄ?Ä? pieniÄ?dzy za wykonanÄ? robotÄ? to z czego sam ma pÅ?aciÄ?. Znam ten problem.

zniesmaczony

To ta sama g...na firma co Prime Print i ten sam g...niany właściciel pan gRZEGORZ iDŹKOWSKI

SPRZEDAWCA

UWAGA! TEN GOSCIU TO MEGA WIELKI[usunięte przez admina]!!!!!!!!! KUPUJE Z ROZMACHEM I NIE PLACI ZA TOWAR!

hurtownia

Ogólnie dolina, gość nie płaci! Nabrał towaru, ile się dało i ciągle obiecywał spłatę, ale na obietnicach się skończyło...;-( Teraz tłumaczy się w sądzie!

BYŁY

Pracodawca okropny. Nikomu nie polecam, chyba że ktoś lubi arktyczne klimaty i marznąć! O kaskę trzeba prosić PANA PREZESA tygodniami. Jak się zakończy z nim współprace to o zaległe wypłaty trzeba się upominać miesiącami. O premiach nie wspomnę bo nie ma o czym. Ogólnie lipa!

NIEZADOWOLONY

WSZYSTKIEGO NAJGORSZEGO Z OKAZJI NOWEGO ROKU ŻYCZY........... NIEZADOWOLONY

ROLAND

[usunięte przez admina]Szef to uosobienie [usunięte przez admina] ( to on płaci i on wymaga ) szkoda ze terminy realizacji są z kosmosu. Jedynym powodem do pracy w tej firmie mogą być ludzie SĄ ZAJEBIŚCI. A ha najważniejsza sprawa to problemy z KASA, wyrwać pensję to trzeba się nałazić do BOGA i wyprosić. NIE POLECAM

Zostaw opinię o Grzegorz Idźkowski Know How Cafe - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Idźkowski Know How Cafe