Asepa Poland S.P. z O.O.

Opinie o Asepa Poland S.P. z O.O.

Tengell

Firma jak z bajki pracowałem u nich przez rok z hakiem w pierwszych kilku miesiącach zrobili mi 4 uprawnienia tylko raz były kłopoty z wypłatą ale nie z winy pracodawcy lecz z winy głównego wykonawcy dają umowę o pracę z miejsca tylko z pracownikami był kłopot bo nie potrafili docenić tego co dostali obecnie wykonują prace na Słowacji i mam gwarancje od nich że niedługo do nich mam dołączyć

Zostaw opinię o Asepa Poland S.P. z O.O. - Świnoujście

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asepa Poland S.P. z O.O.