Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

Opinie o Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.

niezadowolony

W tym zakładzie nadal panuje polityka komunistyczna ;D umowy kończą się ludziom , ludzie pracujący Ok 18 miesięcy na umowę zlecenie przez agencje nie są podbierani przez firmę i nie pracują jako pracownicy trefla bo firma ma w (usunięte przez administratora) pracowników którzy są dobrzy , wywiązują się ze swoich zadań tylko nadal ci ludzie są robieni w (usunięte przez administratora) bo firma nie chce być większym przedsiębiorstwem bo będzie płacić wyższe podatki :D ludzie pracujący kilka lat , lub młodzi pracownicy nie mogą się doprosić o żadną podwyżkę bo firma leci w (usunięte przez administratora) z pracownikami , nie dba o nich tylko każe im pracować jeszcze więcej za te same pieniądze lub minimalne podwyżki , nałożone ze względu na coroczne wzrosty płacy minimalnej , totalna żenada i brak poszanowania dla człowieka . Oczywiście wybrani dostają podwyżkę bo jakby inaczej ;D totalna żenada ten zakład , nie polecam

!Hola
@niezadowolony

Zapomniałeś dodać o fali Ukraińców na równi z Adecco zalewających firmę. By na 10 U / 5 się nadaję reszta trzymana nie wiem po co? bo daleko do domu mają ? czy jak ? żadnego wytłumaczenia... za tych 5 Ukraińców dali by po premii każdemu i powiedzieli, przyłóżcie się w tym miesiącu , proszę - dziękuję * dwa słowa w tej firmie nie znane. Zero wdzięczności = smutno nam Polakom.

@!Hola

Wiesz, ze Ukraińcy mogą u nas legalnie pracować, a że są tzw. "tanią siłą roboczą" bo pracują za niskie stawki, to coraz więcej ich w polskich firmach. Ja tez uważam, że premia mogłaby zmotywować i podnieść wydajność. A ile tych premii zwykle dają?

byku
@Jan

Góra ze 200 zl. Albo wcale.

Beata
@byku

Co miesiąc czy raz na ruski rok? :D

Wiecie, czy Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

nick

XD praca zdalna (to nie tutaj)

Karol
@nick

To jak wyglądała praca w okresie lockdownu skoro nie ma opcji na pracę zdalną?

Jurek
@Karol

Czekaj, jak chcesz pracować zdalnie na hali? XD

@Jurek

No właśnie. Sam pomyślałem, że nie ma takiej możliwości. Ale jakieś obostrzenia sanitarne chyba są? Trzeba nosić maskę, czy już z tego firma zrezygnowała?

@Jan

Nigdy nie było obostrzeń (chyba że na papierze) , w tej pracy ma się bezpośredni kontakt z drugą osobą nawet do 1m , czasem mniej. Nie ,nie ma i nie było maseczek. Firma oficjalnie przechorowała już covida .

@Odpowiedź

No wiesz, liczna zakażeń cały czas rośnie i nie wiadomo jak to wpłynie na obostrzenia w firmach. Może i tu się coś zmieni. A tak zapytam z innej beczki. Jak teraz płacą? Są dobre zarobki? Można zrobić premie?

MIS

Jaka atmosfera na magazynie i jak nowy Pan kierownik Jacek

...

Kierownik Marcin S. Terrorysta firmy całe szczęście już tam nie pracujemy

Karol
@...

Dlaczego nie pracujesz już w Trefl? Ile czasu tam spędziłeś i jak wspominasz ten czas pod kątem atmosfery? Chodzi mi konkretnie o relacje z innymi pracownikami. :D Podjąłbyś ponownie zatrudnienie biorąc to pod uwagę?

dana
@...

a czy wogóle ktoś z kierowników jest ok? chcę się zatrudnić bo mam blisko... to w którym dziale jest najlepiej? pomożecie?

nick
@dana

Jak chcesz pracować w Treflu ( sugerując się opiniami ) to podpytaj dzień wcześniej którą zmianę mają Ci od Gosi S

@nick

To jakaś lepsza zmiana, czy szefowa bardziej dba o pracowników? I to nie jest tak, że po przyjęciu narzucają ci konkretny dział? Czy pracownik może wybrać z którym kierownikiem chce pracować?

@Jan

Zmiany są sobie równe nie ma lepszej i gorszej. Chodzi o to , że są 2 główne zmiany (M+A i P+G) , na każdej zmianie są 3 liderzy (3 grupy; K+J+B i M+K+K). Zmianę jesteś w stanie zmienić na początku ( pierwszy tydzień) ale lidera już nie zmienisz , a to do kogo cię przydzielą to już loteria. Jak w każdej firmie są liderzy których wszyscy lubią i tacy z którymi nikt nie chce pracować.. kwestia podejścia i wyrobienia opinii . Co do pracy na produkcji jest dzień gdzie wszyscy pracują przy produkcji , ale zdarza się też praca fizyczna / ręczna polegająca na przeginaniu wypraski ( tekturki ) albo wyrywaniu jakiegoś wyciętego materiału.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Tokarz?
Mytlak

To ludzie ludzią zgotowali ten los :-)

Olga
@Mytlak

Hej, co masz dokładnie na myśli? Niestety nie wiem do czego możesz nawiązywać :( Mógłbyś przybliżyć mi o co chodzi?

Kaka
@Olga

Zapewne o atmosferę panującą w firmie.

@Olga

Chodzi to żeby nie wejść w błoto :) Na serio to miałem na myśli to że jaki ludzie sobie stworzą klimat to taka mają pracę.I niech każdy patrzy na Siebie !

@Olga

Chodzi oto żeby nie wejść w błoto ????

Taki żarcik.

Olga
@Kaka

A co jest nie tak z atmosferą w Treflu? Z czego ona wynika i czy chodzi o relacje ze współpracownikami czy z przełożonymi? Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda współpraca z osobami w firmie w zespole, w którym będzie się pracowało

W tej firmie da się więcej zarobić tylko i wyłącznie dzięki włażeniu do (usunięte przez administratora) kierownictwu i przełożonym. Jeśli pracujesz dobrze, starasz się ale nie jesteś znajomym kierownika , przełożonego czy znajomym osoby która ma akurat fory w firmie to będziesz non stop poszkodowany w stosunku do tych uprzywilejowanych . Atmosfera słaba, pracownik jest non stop (usunięte przez administratora) , tragiczne stawki , szczególnie na kompletacji czy też wśród operatorów początkujących . Pracowałem tam jakiś czas temu i absolutnie nie polecam tego miejsca

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Firma nie zwalnia. Nawet jak ktoś jest eunuchem w stosunku do pracy. Odchodzą ludzie, w większości Ci, którzy myślą.

Mam wrażenie, że chodzenie od hali do hali to jedyne zadanie liderek. Osoby z gier robią wszystko żeby tylko im było dobrze, egoiści. A jak jesteś nowy to nic Ci nie powiedzą jak robić, tylko jeszcze wyśla cie na najgorsze miejsce.

!Hola

Ojciec powiedział do swojego syna ′′Skończyłeś z wyróżnieniem, oto samochód, który nabyłem wiele lat temu. Ma kilka lat. Ale zanim ci go dam, zabierz go do komisu używanych samochodów w centrum i powiedz im, że chcesz go sprzedać i zobacz ile ci oferują. Syn poszedł do komisu używanych aut, wrócił do ojca i powiedział: ′′ Zaoferowali mi 5,000pln bo wygląda na bardzo zmęczony." Ojciec powiedział," Zabierz go do lombardu." Syn poszedł do lombardu, wrócił do ojca i powiedział," Pan w sklepie zaoferował 500 pln, ponieważ to był bardzo stary samochód." Ojciec poprosił syna, żeby pojechał do klubu samochodowego i pokazał im samochód. Syn wziął samochód do klubu, wrócił i powiedział ojcu," Niektórzy w klubie zaoferowali za niego 500,000pln ponieważ to Nissan Skyline R34, kultowy samochód i szuka go wielu." Ojciec powiedział do swojego syna," Właściwe miejsce ceni Cię we właściwy sposób," Jeśli nie jesteś ceniony, nie bądź zły, to znaczy, że jesteś w złym miejscu Ci, którzy znają Twoją wartość, to ci, którzy Cię doceniają. Nigdy nie zostawaj w miejscu, gdzie nikt nie widzi Twojej wartości. Tą historią chciałbym wam uświadomić kim jesteście w firmie

@

Podstawienie palety z kartami sprawdzone przez lidera, a wina pracownika że złe karty włożone. I dowidzenia

Szczery do bólu

Zarobki bardzo słabe , atmosfera kompletnie beznadziejna . Pracownika się nie docenia tylko dodaje się mu kolejne obowiązki , brak perspektywy rozwoju

Czy w obrębie jednego działu w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

nie , liderem zostaje osoba z największym stażem i ciesząca się najlepszą opinią innych współpracowników

J. pracuje dalej i jest już bardziej znośny

Daria

Czy my tylko narzekać potrafimy? Ludzie mamy dobrego pracodawcę czas zacząć to doceniać

Pepsi za drogie
@Daria

jak wyżej

Łukasz

Jakie stawki mają maszyniści offsetowi?

@Łukasz

Mniejsze niż życie.

Witam zastanawiam się nad złożeniem cv na drukarza czy ktoś z obecnie pracujących może mi doradzić czy warto czy lepiej szukać gdzie indziej?

@Kandydat

Pewnie. Chociaż lepiej, to ma tylko magazyn.

Czy w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Odpowiedź

W Fabryce Kart Trefl-Kraków pracownik ma pracować, a nie zgłaszać problemy.

jedyny największy problem w firmie jest taki , że dyrektor i prezes nie mogą iść do sklepu na godziny seniora nad czym ubolewamy .

Z addeco

Czy to prawda że covid panuje w firmie? I że kierownictwo niczym się nie przejmuje z tego !

covid
@Z addeco

są pojedyncze przypadki i tak nic sobie nie robią z obecnej sytuacji , masz swoją maseczkę = twoja jedna ochrona

bubu

Ile minut trwa przerwa w czasie pracy? Jest 1 czy więcej ?

Przerwa
@bubu

20 min. Jest jedna

bubu2
@bubu

zależy na jakim stanowisku pracujesz jedni mają 20min inni po doliczeniu papierosa 30min a inni jak np magazynier 1-2h

pomocnyprzykładem

Atmosfera w tej firmie jest bardzo słaba, chcesz coś zrobić od siebie lub coś załatwić to nie ma na to szans , jesteś szefem dla samego siebie bo w tym zakładzie nikt się niczym nie interesuje . Niestety nie można brać na poważnie tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 7 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o.