Pons Pieczarki

Opinie o Pons Pieczarki

Czy ktoś może coś więcej napisać o tej firmie w Les Roches??

Firma lipna coraz więcej godzin, a mniej pieniędzy co miesiąc. Traktują pracowników jak białych murzynów w racy po 12 godz., zero poszanowania dla pracownika.

Zostaw opinię o Pons Pieczarki - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pons Pieczarki