Opinie o P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek w Nasielsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek w Nasielsk

admin

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat P.P.H.I.U "ROBERT" Robert Bachanek. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

@admin

Nowa branża reszta już się nie liczy . W stare biznesy nie warto inwestować jakiś tam zawsze grosz jeszcze wpadnie a koszty żadne

Robert Bachanek Nowy wpis
@admin

wszystkie opinie i informacje od @obywatel są fałszywe , i nie zgodne z prawdą ,prawdo podobnie jest to konkurencja albo pracownik który się nie sprawdził. proszę nie wierzyć w te kłamstwa ,które wypisywał @obywatel.

OBSERWATOR

(usunięte przez administratora) ma teraz nową zabawkę ( knajpę ) stare zabawki jak sprzedaż gazu już go nie cieszą . Pozbyć się trochę szkoda ale inwestować raczej w starą zabawkę nie zamierza .

Robert Bachanek Nowy wpis
@OBSERWATOR

co to jest za pisanina ,o co ci człowieku chodzi , nie masz zielonego pojęcia jak działa moja firma , a śmiesz komentować i obrażać mnie zgłaszam na Policję ,oni już dojdą kto ty jesteś i czemu wypisujesz kłamstwa i kalumnie na temat mojej firmy. szkoda ze tego nie widziałem wcześniej

@obywatel a inne środki ostrożności (płyny do dezynfekcji, odstępy są zachowane) ?

@obywatel
@Piotr

Piotr tam stroju roboczego nie dostaniesz wiec nie wymagaj luksusów , jaki płyn jakie mydło . umyjesz się w domu .

Mariusz Nowy wpis
@@obywatel

A jakie narzędzia pracy zapewnia firma P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek? Pytam bo z Twojej wypowiedzi wynika, że stroju służbowego nie otrzymamy, więc jestem ciekaw na co dokładnie można liczyć? Liczę, że napiszesz, jak to wygląda. Fajnie, że w ogóle jesteś aktywny w wątku.

@obywatel Nowy wpis
@Mariusz

Zapewni ci towar u producenta sam nie kupisz zmowa biznesowa , PŁACISZ marze za protekcje , Koszty wszystkie pokrywasz sam.

Ada

@obywatel a to nie jest już wprowadzony taki nakaz? Przecież to karalne

@obywatel
@Ada

nakaz sobie s firma sobie .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
OBSERWATOR

przepraszam że zapytam liczy pan jeszcze prowadzić sprzedaż gazu czy mam szukać pracy ? interes to nie tylko zyski ale i koszty jest ciężko czasem trzeba dołożyć aby czerpać zyski i utrzymać się na rynku . Może jakiś zebranie wspólnie rozwiążemy ten problem .

obywatel
@OBSERWATOR

Panie Robercie mam do pana pytanie kiedy zamierza pan wprowadzić przykaz noszenia maseczek dla pracowników swej firmy ?

OBSERWATOR

Pracuje się od świtu do zmierzchu 7 dni w tygodniu na tak zwanej marży od sprzedaży . Zarejestrowany na 1\4 etatu , najlepiej nic nie mówić że coś jest nie tak .

OBSERWATOR

Praca mniej sprzedajesz lepiej zarobisz ? Dziwne ale w tej firmie możliwe , marże pracowników od sprzedanego towaru są różne jedni mają złotówkę a inni 10 złoty

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek - Nasielsk

P.P.H.I.U. Robert Robert Bachanek
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Warszawska 84
    05-190 Nasielsk