Przybylski Sp.j.

Włocławek

Opinie o Przybylski Sp.j.

adek

Uwazajcie, by nie pomylić firm, bo kilka na rynku ma taka nazwe. PRZYBYLSKI z Włocławka to firma rodzinna, której podstawowym przedmiotem działalności jest świadczenie usług budowlanych. Zatrudniaja na obecną chwile około 40 osób.

konti

Przekrety godne zainteresowania odpowiednich organów. Brak płatnosci dla podwykonawców . Typowe podejeście kolejnego cwaniaka z włocławka

j-23

nie polecam [usunięte przez admina] tnie przepracowane godziny,i brak organizacji w firmie co niestety odbija się na pracownikach,tzw'premiami minusowymi' po prostu zwykła [usunięte przez admina] wypracowanych godzin

Zostaw opinię o Przybylski Sp.j. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przybylski Sp.j.