Restauracja Corleone Gawron & Gawryluk S.C.

Kraków

Opinie o Restauracja Corleone Gawron & Gawryluk S.C.

majka

to prawda, do takich miejsc warto wracać, naprawdę wrażenia estetyczne oraz jedzeniowe na wielki, ale to wielki plus, nie mówiąc już o tym, jak ja tam sentymentalnie wracam, bo to miejsce, w którym byłam na pierwszej randce z moim (już za miesiąc) mężem ;)

Uważasz, że opinie w internecie na temat firmy Restauracja Corleone Gawron & Gawryluk S.C. mijają się z prawdą? W takim razie wypowiedz się i pokaż światu prawdę.

Zostaw opinię o Restauracja Corleone Gawron & Gawryluk S.C. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Corleone Gawron & Gawryluk S.C.