fks fachkraft service

Kalisz

Opinie o fks fachkraft service

niezadowolony

nie polecam tej firmy to oszuści!!!!!! bedac na zwolnieniu chorobowym każa sie zwolnic grożąc ze nie wypłaca pieniędzy, i mówią że za zwolnienia chorobowe nie beda płacić, po czym obciążają kara 600 euro. Nie polecam tej firmy!!!

ON
@niezadowolony 17.12.2015 12:41

cześć. mogłbyś dać do siebie jakiś namiar? mam kilka pytań o tą firme. long_wl@poczta.fm napisz do mnie skontaktujemy się ;)

Zostaw opinię o fks fachkraft service - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fks fachkraft service