Opinie o International Recruiters w Apeldoorn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy International Recruiters, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w International Recruiters o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o International Recruiters w Apeldoorn

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Kacper Nowy wpis

@radek a na jakiej umowie ?

Ms Nowy wpis

Generalnie do Recruitment International Consulting Group są cały czas przyjęcia i to do różnych miast, fajne są, trzeba mieć certyfikaty, ale generalnie to chyba nie jest problem za duży tak mi się wydaje

Radek Nowy wpis

U mnie ok, dobrze mi sie przez nich pracuje.

LOLO

Pracowałem dla Woutera , płacił początkowo to co uzgodnione . Kiedy zmieniliśmy pracodawcę zaproponował na okres próbny 320 euro netto,po sprawdzeniu mial mi dać podwyżke do uzgodnionej , kiedy się sprawdziłem to odmówił podwyżki i zaczął szukać na mnie tzw. HAKÓW aby tylko nie dać tego co obiecał. Dla mnie to PALANT i OSZUST.NIE POLECAM TEJ AGENCJI

Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie International Recruiters? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
ślązak

To jest naginacz. Dla m&b tez nagina

ali

Siemaszki. Widzę mało wpisów i wszystkie negiwy. Myślałem że dowiem się coś więcej o tej firmie bo zastanawia mnie jedna rzecz. Mam wyjeżdżać przez inną firmę do Holandii a tu dzwoni człowiek niby z tej właśnie firmy i proponuje pracę w Holandii tylko że w tej przez którą miałem wyjeżdżać mam nic nie mówić , że niby już mam pracę i sam sobie znalazłem. Na jakiej to zasadzie działa czy to aby nie przekręt , miał już ktoś taki numerek ? Dajcie znać mam wyjeżdżać po nowym roku.

tommy Nowy wpis
@ali

Hej, przez jaką firmę byłeś rekrutowany? Zdecydowałeś się ostatecznie wyjechać?

ślązak

strata czasu. to jedna cwana klika

romek

siema.Pracowałem tam 4 tygodnie.za ostatnie 2 nie mam jeszcze kasy a minęło już ponad 3 miechy.nie odbierają na maile nie odpisują. wouter to naciągacz a arkowi trzeba by d... tak dobrze skopać dla przykładu. nie polecam

Nabrany

Witam Uwaga na tego pośrednika miał być z firmy Mega Partners.Nagania pracowników dla firmy M F E w Holandii. W firmie tej jest polak dyrektorem. Miała być praca na minimum 6 miesięcy a w rzeczywistości ludzie są im potrzebni jedynie jak jest nawał roboty na tydzień góra dwa. Stawka przy 40 godzinach zwykłych miało być po odtrąceniu na rękę 470 Euro na tydzień. Za nocne i nadliczbowe płacą 310. Jak już człowiek jest niepotrzebny to z dnia na dzień dziękują bez wypowiedzenia

Zostaw merytoryczną opinię o International Recruiters - Apeldoorn

International Recruiters
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Sierpniu 2022r.

International Recruiters