"Niko-Trans" FHU Ewelina Starzec Boczków ul. Graniczna 5 63-460

Boczków

Opinie o "Niko-Trans" FHU Ewelina Starzec Boczków ul. Graniczna 5 63-460

Dżoko_PK

dokładnie jak mówisz (Sibson_speedypk_transporte)

George

Pracowalem w tej firmie 1,5roku,i jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda ze jest nie wyplacalna!!!!żeby nie wyjazd za granice to do tej pory bym tam pracowal!!!pracodawca super,nie goni, nie kaze naginac czasu pracy.Jak potrzebowałem urlop,to nie było z tym zadnego problemu,zawsze poszedł mi na reke!jak wroce to na pewno się do niego zglosze!a zarobki na te czasy ma naprawdę dobre!pozdrawiam

Sibson_speedypk_transporte

Firma Transportowa. "Niko-Trans" Boczków Graniczna 5. "Baranek" Nie wypłacalni, nie polecam!!

Zostaw opinię o "Niko-Trans" FHU Ewelina Starzec Boczków ul. Graniczna 5 63-460 - Boczków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Niko-Trans" FHU Ewelina Starzec Boczków ul. Graniczna 5 63-460