Opinie o Bugaj Paweł usługi budowlane Banino w Banino

Bugaj Paweł usługi budowlane Banino
2 9 15 5 1
Daria Nowy wpis

Czy obecnie firma działa na rynku?

Karolina Nowy wpis

Wpisy, które można tutaj przeczytać były dodane rok temu. Jak w takim razie wygląda sytuacja w Banino dziś? Wcześniej opinie były dość sprzeczne, pozytywne, jak i negatywne. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy z dzisiejszej perspektywy i dać zainteresowanym pracą informacje na temat aktualnej działalności?

bye Nowy wpis

Wiadomo czy est szansa na to, żeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Bardzo mi zależy na współpracy z nimi, bo sam jestem budowlańcem.

Lech

" pracował u mnie " - " uwaga " WASZE WPISY NADAJĄ SIĘ DO PROKURATURY !!

dell Nowy wpis
@Lech

...no proszę... znowu straszy!!! :)

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Lech

większych bzdur nie czytałem od lat... pierwszy raz widzę te wpisy... ale dzięki uprzejmości jednego " kolesia " miałem okazję je poznać !!! Informuję, że od 6 lat nie prowadzę działalności gospodarczej !! nikogo nie zatrudniałem i nie prowadziłem żadnych rozmów kwalifikacyjnych !! chętnie poznam tego , któremu ponoć nie wystawiłem faktur czy wywiozłem materiał z budowy ... to po pierwsze !! po drugie !! Pan Bugaj nie ma dzieci, żaden inwestor jak mieliśmy działalności nigdy sam nie kupował materiałów !! szkoda nawet odnosić się do tych bzdur... dobrego samopoczucia - piszącemu :)

Zadowolony

Od Pawła dostałem fakture zgodnie z tym jak się umówiłem . Jeszcze dostałem zniżke za to żeby nie mówić grubemu. Za 4500 złotych mam fakture z Vatem dużo dużo wiecej niż zapłacona kwota nie mówie o koszcie netto. Polecam. W razie czego ma wtyki w skarbówce i nic nie zrobią . Kontakt sprawdzony bo dostałem go od kolegi który wcześniej też zrobił taką transakcje ale na dużo wiecej (widziałem fakture). Tak samo dostał zniżkę za nie mówienie grubemu . kto to ten gruby sprawdziłem to Lech Winklas . Ale on też "sprzedaje" faktury kosztowe ale chce drożej - słowa Pawła.

pracował u mnie

Beznadziejna jakość ,pracują dziadki spod budki z piwem cały czas piją. Za remont jak potem sprawdziłem w innych firmach zapłaciłem dwa razy tyle , ginoł materiał, jak zgłośiłem poprawy przyjrchał gruby facet zaczoł się wydzierać prawie bić , straszýł policja i skarbowym jak mu nie zapłace ile będzie chciał . Wcześniej proponował mi faktury VAT na co chce i na ile chce za 10% wartosći brutto . Jak mi to przypomniałem to stwierził że niczego się nie boji bo ma talię wtyki w kontroli skarbowej że zrobi co in będzie chciał. Nazywa się Lech Winklas zakład budowlany Banino ul. Spokojna . OSTRZEGAM TYLKO SAME PROBLEMY I WSZYSTKO NA LEWO ZA PODWÓJNA CENE, I JESZCZE KRADNA MATERIAŁY KLIENTÓW.

uwaga

Wyzysk, płaci czasami straszy znajomośćiami ogólnie karze robić szybko byle jak. Z winklasem drą się na pracowników i inwestorów. Cały czas chce pożyczyć kasę. Jest parówą jak i winklas, daj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przyjaciółom, giną na chwilę i wracają spoceni. Bugaj jeszcze umawia się z dziewczynami podstawówki (10-12 lat) i się chwali tabletkami na wzmocnienie serca(a potem nic nie pamiętają). Nigdy wiącej takiej patologii

Niezadowolony klient

Przez Pana Bugaja zostałem zastraszony bo ma córkę w skarbówce i syna w policji mieszkaja na jego garnuszku i robią wszystko co im karze - bo ich wydziedziczy. NIE RAZ POMAGALI MU Z NIESFORNYMI KLIENTAMI. Podjechał do mnie jakimś białym samochodem w środku siedział facet w mundurze policji z jakąś kobietą i prowadził gruby facet. I musiałem zapłacić za niewykonaną pracę nie dostałem rachunku chociarz chciałem na odpis podatkowy, mnie teź zginoł materal do remontu z domu.

Tak6Nie

niestety oszukany

Wyjechał z moim materiałem niby do magazynu, a potem musiałem kupować nowy. Zuźylo się usłyszałem, a jako potwierdzenie jego gruby kolega potwierdził. Dziwna wyszło mi zurzycie kafli na 1,67 metra kwadratowego kupionych nowych kafli na położenie 1 metra kwadratowego posadzki. Oszukuje. Dzieciom 12 letnim daje tabletki na wzmocnienie serca i rozmawia z nimi na boku. Prace wykonane na ocenemierną. Nie współpracujcie bez umowy, bozaraz się okazuje źe to nie byźo brane pod uwagę przy wycenie. Ogólnie drogo beznadziejnie nie w terminie i oszukuje (kradnie) nie wystawia rachunku. Nie polecam

no i go znalazłem

no i go znalazłem

Wiedziałem ze z Banina wiec nazywa się Winklas.Zakładam nowy wątek i zapraszam na kulinarną ucztę moich przeżyć z tym człowiekiem. Tytuł : Winklas usługi budowlane Banino

Tak1Nie

Nie jesteś kolegą winklasa to jesteś śmieć -będzie cie wyzywał a jak się odezwiesz to będzie cie chcial lać - lata z łapami.Zero zabezpieczeń jak ktoś spadnie z rusztowania albo coś sobie zrobi to zaraz go wyrzuca z budowy. pieniądze cały czas obcina za prace choć jesteś umówiony na godziny.I wszystko do ręki na lewo.Chwali się znajomościami w policji i skarbowym.Tylko straszy nie płaci .UWAGA nie pracować tam. Gruby to pedał ,ale za to dobrze płaci.

Kto coś wie

Szkukam opini na temat tej firmy (ekipy) Mam zamiar zrobić remont domu poprawa elewacji, dachu i pokoje, łazienka i mi ich polecono. Chodzi o firme Paweł Bugaj Banino.

Zostaw opinię o Bugaj Paweł usługi budowlane Banino - Banino

Chcę opublikować: