GET NOTICED AGENCY

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o GET NOTICED AGENCY

Jeżeli chodzi o ten elastyczny czas pracy to super, człowiek się przynajmniej nie stresuje, że korki, że autobus się spóźnił. Widzę, że podejście do klienta jest dość indywidualne. Zwłaszcza wpis w ogłoszeniu, że firma poszukuje błędów w procesach a nie w ludziach :). Planuje aplikować na stanowisko Social Media Specialist, powiedzcie jaka atmosfera pracy na tym konkretnie dziale? Mimo, że człowiek zaczyna od specjalisty, są jakieś programy wdrażające na nowe stanowisko? Przy dłuższej współpracy zdarzają się awanse?

Dzień dobry, każda nowa osoba, która dołącza do Get Noticed przechodzi Onboarding z HR oraz Onboarding z przełożonym/przełożoną danego działu. Po takich dwóch spotkaniach jest się przeszkolonym z narzędzi, z których korzystamy do zarządzania projektami. Naturalnie przez pierwsze 3 msc okresu próbnego jest to wspólne docieranie się tak aby po 3 msc mieć już docelowe obłożenie projektami. W historii Get Noticed widzieliśmy już wiele awansów więc jak najbardziej takie sytuacje są możliwe :)

@GET NOTICED AGENCY

Czyli można powiedzieć, wdrożenie trwa dwa dni i do roboty, czy jest to rozłożone w czasie? Proszę także dopisać, z jakich narzędzi bym u Was korzystał na stanowisku Social Media Specialist? No i na jaki czas zawierana jest kolejna umowa o pracę?

Wdrożenie trwa około tygodnia, ponieważ jest to też między innymi zapoznanie z kontami klientów. Dopiero później dochodzi obsługa kont. Narzędzia na stanowisku SM Specialist to naturalnie ekosystemy Mety, TikToka, Pinteresta, LinkedIna, Google Looker Studio, Google Workspace, Slack, Asana, Clockify. Umowy po okresie próbnym zawierane są na rok.

@GET NOTICED AGENCY

Zdarza się, że ten tydzień wydłużony jest do dwóch tygodni, jeśli wymaga tego sytuacja? Kolejnej umowy po tej na okres roku to już można spodziewać się na stałe?

Nowy wpis

Z reguły jest wydłużony o tyle o ile wymaga tego sytuacja. Bywało, że było to i 3 tygodnie. Kolejna umowa po pierwszej rocznej jest na również na rok.

@GET NOTICED AGENCY

Przejście z umowy na umowę jest momentem zwiększenia pensji? Czy też może to następować częściej? No i z czym jest powiązane?

Nowy wpis

Raz do roku w agencji w marcu przeprowadzamy rozmowy o indywidualnych planach rozwoju, wpisujmy do nich nowe rzeczy oraz oceniamy co udało się spełnić a co nie. To głównie na tej podstawie prowadzone są rozmowy o wynagrodzeniu. Jeśli ktoś wykazuje się inicjatywą, którą docenia też przełożeni to takie rozmowy oczywiście mogą być częściej, jednak staramy się, aby większość rzeczy decydujących o rozwoju osobistym były w indywidualnym planie rozwoju.

K.A.

Czy w firmie stosuje się ewidencje czasu pracy? Jaki czas pracownicy mogą przeznaczać na przerwy?

@K.A.

Tak jak każda firma legalnie działająca w Polsce mamy obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy. Przerwa również określona jest prawem pracy i wynosi 15 minut + 5 minut za każdą przepracowaną godzinę przy komputerze. Są to zasady ustalone odgórnie przez Rząd. Mierzymy również rentowność projektów i obłożenie specjalistów, tak aby nikt nie był przeciążony.

Jan
@GET NOTICED AGENCY

A czy te 5 min za każda godzinę pracy przy komputerze można sobie po prostu zsumować robiąc dłuższa przerwę? Czy to koniecznie musi odbywać się na zasadzie 1h pracy 5 min przerwy, 1h pracy 5 min.. itd?

@Jan

Suma czasu w ewidencji czasu pracy musi się zgadzać. Według prawa i dla zdrowia powinno się wykonywać przerwę 5 min co każda godzinę. W praktyce nie znam nikogo kto wykonuje to z zegarkiem w ręku, a jak jest deepwork to i 2-3h można spędzić przed komputerem bez wstawania. Kwestia bardzo zależna od jednostki :)

@GET NOTICED AGENCY

To może podepnę się z pytaniem. Czy godziny pracy są sztywno ustalone - np. 8-16 albo 9-17? Czy też jest to kwestia indywidualnych ustaleń i zakresu obowiązków na danym stanowisku? Zdarzają się np. prace w godzinach nocnych?

Nie ma sztywnych ram i każdy przychodzi między 7 a 9. W ciągu dnia zdarzają się wyjścia więc wtedy można odrobić resztę godzin popołudniu lub wieczorem lub nawet w nocy, bo pozostaje to już w kwestii osoby odrabiającej. Praca w agencji jest mocno zadaniowa więc jak ktoś potrzebuje skupienia i mniej rozpraszaczy to czasami pracuje późnymi popołudniami.

Wszystko ok, rozmowa bardzo przyjemna. Czekam na dalszy przebieg rekrutacji

Maria
@Kandydat

A jakieś szczegóły? :) Do kiedy mają dać feedback, jest jeszcze dalszy proces? Daj znać koniecznie na jakie stanowisko próbowałeś swoich sił i o co głównie Ciebie pytali.

@Kandydat

Jak już dostaniesz odpowiedź, pogadaj z obecnymi i byłymi pracownikami, np. na LinkedIn, zanim będziesz żałował :) niestety opinie, które są szczere się tu nie pojawiają, bo Get Noticed je moderuje i nie udostępnia, a większość widocznych jest na ich polecenia pisana (większość z tych osób już dawno nie pracuje nawet).

Damian Hliwa

Bardzo chciałem zawsze rozpocząć opinię słowami "przyszedłem na chwilę, zostałem na dłużej", jak w reklamie McDonalds. Tutaj jednak nie przychodziłem z zamiarem "na chwilę", a wiązłem dłuższą relację już po pierwszych rozmowach z właścicielami. Bo tak naprawdę to Oni i pozostali pracownicy są największym wyróżnikiem tej firmy. Ludzie, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie i wywodzą się z konkretnych specjalizacji - nie natomiast tacy, którzy wymyślili pewnego dnia, iż zostaną "szefem". Zarówno Basia jak i Michał posiadają bardzo dużą wiedzę w swoich dziedzinach, a także poza nimi. Potrafią doradzić biznesowo i spojrzeć na pewne kwestie z poziomu innego niż typowy specjalista/ekspert. Dlatego tak dobrze sprawdzają się w swojej roli i dlatego Get Noticed jest po pierwsze dobrze zarządzaną marką, a po drugie zatrudniającą i kształcącą naprawdę dobrych specjalistów. Wszystko to, w połączeniu ze świetną atmosferą w biurze sprawia, że tu zwyczajnie chce się pracować. I tutaj także dużą rolę odgrywa balans. Bo kiedy jest taka potrzeba, szef jest szefem i autorytetem. A kiedy nie - pobiegnie z Tobą piwną milę, po której przebiegnięciu będziecie dogorywać na mecie. I jest fajnie, fajniusio, po koleżeńsku. Podsumowując: - fajne miejsce pracy - jeszcze lepsi ludzie - jasna ścieżka rozwoju, niezależnie od działu - częste aktywności pozapracowe (możesz zagrać w turnieju w Fife, nawet jeśli jesteś w nią fatalny) - duża elastyczność pod względem działań i możliwością testowania nowych rozwiązań, a także rozwoju w nowych dziedzinach. Czy polecam pracę w Get Noticed? Jeszcze jak!

Rozbawiona
@Damian Hliwa

I gdzie teraz jestes Damianie, bo widzialam na linkedin i stronie firmy, ze juz nie get noticed :D Fajne miejsce pracy jednak nie takie fajne? XD

Irena
@Damian Hliwa

A jak właściwie wygląda ta jasna ścieżka rozwoju? Znaczy, to jest nakreślane podczas podpisywania umowy z nowym pracownikiem, czy kiedy? To jakiś dokument na papierze, czy jak? Konkretnie poproszę.

@Irena

Jest to dokument, który na podstawie trzech zmiennych: zdobytych i rozwiniętych umiejętności oraz samodzielności, stażu pracy w Get Noticed oraz poprzednich stanowisk określa kolejne możliwe do zdobycia stanowiska. Ścieżka kariery jest już przedstawiana na późniejszych etapach rekrutacji.

@GET NOTICED AGENCY

Ale podczas rekrutacji jest to jasno i klarownie przedstawione? Widzę że dalej dostępne jest ogłoszenie o naborze na Facebook ads spec. Dużo osób już pracuje na tym stanowisku? Rotacja jest duża?

Rozmowę kwalifikacyjną w GET NOTICED AGENCY masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Google Ads Specialist?
Kandydatka

Dzień dobry! Znalazłam Państwa ofertę na stanowisko Facebook Ads Specialist - czy ogłoszenie wciąż jest aktualne? Kiedy planowany jest koniec rekrutacji?

@Kandydatka

Ogłoszenie jest ważne non stop - prośba o pisanie na Rocket Jobs lub na e-mail hello@getnoticed.agency

@GET NOTICED AGENCY

To wybierają państwo więcej niż jedną osobę czy po prostu jest taka rotacja, że ogłoszenie musi być ciągle aktualne? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie na tym stanowisku?

@Anna

Agencja rozwija się na tyle szybko, że rekrutacja jest ciągle otwarta. Wybieramy tyle osób ile wymaga tego czas wynikający z zakontraktowanych faktur :) Oczywiście na każdym stanowisku można liczyć na stabilność zatrudnienia

@GET NOTICED AGENCY

Czy ten specjalista, o którym tutaj mowa to jest stanowisko zdalne? Czy trzeba dojeżdżać do biura.? Chciałabym również podpytać o atmosferę wśród pracowników. Jak to tutaj wygląda?

Witam, czy będą Państwo poszukiwać stażystów w okresie wakacyjnym? Pozdrawiam

@Kandydat

Po aktualnej rekrutacji nie planujemy następnej aż do kolejnego roku.

K.

Widziałem, że w ogłoszeniach firmy jedno stanowisko może być okreslane przy użyciu słów „staż/junior”. Dlatego zastanawiam się czy w Get Noticed nie ma zadnej różnicy pomiędzy stażem a stanowiskiem juniora, czy jednak jakaś jest i w ogłoszeniach chodzi o to, że jest to staż lub junior? Jeżeli jest różnica, chętnie tez się dowiem na czym ona polega - czy są to może inne warunki zatrudnienia, etatu czy może jeszcze coś innego? Pozdrawiam.

@K.

Dzień dobry, użyliśmy takiego zabiegu aby mogło zgłosić się więcej kandydatów. Z założenia różnica między stażem, a juniorem to fakt, że od stanowiska stażowego nie wymagamy żadnego doświadczenia praktycznego związanego z daną usługą, a od stanowiska juniora takie doświadczenie powinno już występować. Innych warunków nie bierzemy pod uwagę. Zarówno staż i junior wymagają pracy stacjonarnej w biurze w Poznaniu.

?
@GET NOTICED AGENCY

Czy w takiej sytuacji, kiedy na jedno stanowisko zgłaszają się zarówno stażyści jak i juniorzy, stażyści maja jakiekolwiek szanse otrzymać prace i „wygrać” z osobami bardziej doświadczonymi?

@?

Kryterium wyboru jest szerokie, a dużą wagę przykładamy przede wszystkim do wartości i tego jaką ktoś pracę włożył w samo zgłoszenie do agencji. Jeśli chodzi o opisaną sytuację to często doświadczenie zdobyte w agencji o wątpliwej renomie może być gorsze niż fresh start dla stażysty. Dlatego nie mamy jednego klucza do wszystkich zgłoszeń.

Aplikowałam do Państwa firmy na stanowisko Stażysta do działu Google Ads, czy rekrutacja już się zakończyła? Czy będą informacje zwrotne również dla tych, którzy nie przeszli do dalszego etapu? Myślę, że byłoby to pomocne.

Dzień dobry, niektórzy już dostali odpowiedź. Każdy kto wysłał CV na staż otrzyma informację zwrotną. Z racji na bardzo duże zainteresowanie stażem czas reakcji się wydłuża. Rekrutacja trwa do 20.02 więc do tego czasu będą odpowiedzi. Pozdrawiamy :)

Kandydat.

Witam, czy ktoś się orientuje czy były już przeprowadzane rozmowy kwalifikacyjne na stanowisko stażysty/juniora ds Google Ads? Aplikowałem jakiś czas temu i zastanawiam się czy mam jeszcze na co czekać ;)

@Kandydat.

Arczi

Czy stażyści mogą pracować zdalnie?

@Arczi

Preferujemy pracę na miejscu bądź hybrydowo w formacie 3 /2 (3 dni na miejscu, 2 dni zdalnie).

Zainteresowana

Jaki jest średni czas trwania rekrutacji w firmie? Z ilu etapów się składa jeśli chodzi o stanowiska juniorskie? Czy każdy kandydat otrzymuje Feedback nawet gdy podczas selekcji CV nie zostanie wybrany dalej? Z góry dzięki za odpowiedź :)

@Zainteresowana

Dzień dobry, czas trwania rekrutacji juniorskiej to około miesiąc czasu. Jeśli chodzi o etapy rekrutacji juniorskiej to składa się z 2 etapów: 1. Wstępna selekcja CV i rozmowa do 30 min. z rekruterem. 2. Rozmowa video do 60 min. z Team Leaderem danego działu o wartościach i dotychczasowym doświadczeniu. Przy rekrutacji juniorskiej, z racji na bardzo duże zainteresowanie, feedback otrzymują jedynie te osoby, które zakwalifikowały się do pierwszego etapu. Powodzenia! :)

Zainteresowana
@GET NOTICED AGENCY

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) A swoją drogą, jak często szukacie stażystów/juniorów? Zastanawiam się, gdy tym razem się nie uda, czy w najbliższym czasie będzie jeszcze taka szansa :)

@Zainteresowana

Średnio raz w roku szukamy stażystów / juniorów :)

Bożena
@GET NOTICED AGENCY

A czy po odbyciu stażu jest szansa na dalsze zatrudnienie?

@Bożena

Oczywiście, uruchamiamy staże tylko w sytuacji potrzeby danego działu, więc jeśli staż przebiegnie pozytywnie to proponujemy dalszą współpracę :)

@GET NOTICED AGENCY

Może warto byłoby rozważyć wprowadzenie chociaż jakiejś automatycznej odpowiedzi dla wszystkich kandydatów (również tych, którzy nie przeszli selekcji CV) informując np. że już ktoś został przyjęty na to stanowisko. Myśle, że ułatwiłoby to im dalsze poszukiwania pracy i podjęcie innego stanowiska bez zastanawiania się „a może jeszcze się odezwą” ???? Pozdrawiam :)

@Kandydat

Jest to dobra sugestia, lepiej wiedzieć i móc aplikować dalej. Postaramy się uzupełnić odpowiedzi do końca tygodnia z informacją o nieuwzględnianiu w dalszej rekrutacji.

Zdecydowanie polecam. Aplikowałem do Get Noticed jakiś czas temu i cały proces rekrutacji uznaję jako jeden z najlepszych spośród tych, z którymi miałem do tej pory do czynienia. Regularny kontakt i konstruktywny feedback po całym procesie kwalifikacyjnym.

Potencjalny kandydat
@Kandydat

Możesz powiedzieć nieco więcej o procesie rekrutacji? Do jakiego działu aplikowałeś, jakie zdania miałeś do wykonania, ile etapów miał proces?

Zamyślona

Nie wiem czy firma taka rzetelna, skoro komentarze znikają zamiast się do nich odnieść. Wczorajszy komentarz, który tu czytałam i byłam ciekawa, co firma na niego odpowie (chyba od Kasi), cudownie zniknął :) Pytanie też o rzetelność GoWork, skoro firmy mogą usuwać komentarze.

Zuzanna
@Zamyślona

Ale opinii w sumie i tak jest dość sporo jak tak przeglądam- pracowałaś tam może i jesteś w stanie sama podzielić się swoimi odczuciami na temat pracy tam?

@Zuzanna

Ciekawe ile jeszcze negatywnych komentarzy stad zniknęło. @zuzanna dużo to jest komentarzy pozytywnych, pewnie „ustawionych” a negatywnych tylko 1.

GoWork Premium
@Zuzanna

Po wykupieniu "Premium" przez firmę, można robić co się żywnie podoba z opiniami, dlatego znikają ;)

@GoWork Premium

Że wy @gowork na to pozwalacie, przykładacie rękę do tego zakłamania w kometarzach. Ludzie pytajcie starych pracowników na linkedinie o opinie.

Aktualność
Get Noticed dzieli się wiedzą!

Warto wspierać osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy! W ostatni weekend czerwca nasi eksperci – Basia i Joachim – poprowadzili dla studentów, zainteresowanych tematem marketingu internetowego, szkolenie z Google Analytics!

Było bardzo merytorycznie, ale co najbardziej cieszy – uczestnicy zadawali sporo pytań i chętnie uczestniczyli w dyskusji. Temat szkolenia nie był przypadkowy, ponieważ uważamy, że w obszarze reklamy internetowej jednym z najważniejszych zagadnień jest analiza zbieranych danych. To podstawa, bez której trudno o długofalowy sukces.

Mamy nadzieję, że przeprowadzone przez nas szkolenie, dotyczące tak istotnych zagadnień, pomoże w przyszłych karierach i rozwoju w obszarze marketingu.

Dziękujemy Collegium Da Vinci za możliwość poprowadzenia szkolenia. Widzimy się podczas naszych kolejnych wystąpień!

Link do relacji wideo ze szkolenia: TUTAJ
Rekrutacja

Niestety, ale bardzo kiepskie doświadczenie związane z rekrutacją dla GET NOTICED. Pomimo obiecanego feedbacku lub jakiejkolwiek odpowiedzi, niestety nie otrzymałam żadnego maila, czy innej możliwej formy kontaktu. Rozmowa wyglądała trochę jak żołnierskie przesłuchanie, mało jest szans, żeby powiedzieć coś więcej oprócz odpowiedzi na pytanie branżowe. Widać, że brakuje tam osoby, która miałaby pojęcie na temat HR lub chociaż zmieniłaby myślenie o potencjalnych kandydatach i przestania traktowania ich tylko, jak kolejne cv do odhaczenia. Trzeba pamiętać, że to nie tylko osoba rekrutowana ma jedną szans na zrobienie pierwszego dobrego wrażenia, ale również firma na potencjalnym pracowniku. Niestety moje doświadczenie z tą agencją pozostanie już złe i nikomu z pewnością nie polecę brania udziału w takim procesie rekrutacji.

Zuzanna
@Rekrutacja

ile czasu minelo od samej rozmowy i ile czekales na odpowiedz, na feedback jakis? byl to jeden etap i tyle, bez odpowiedzi ?

@Rekrutacja

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za opinię. Niestety nie pozostaje nam nic innego jak uderzyć się w pierś i bardzo mocno przeprosić. Staramy się odpisywać do każdej osoby, z którą odbyliśmy spotkanie rekrutacyjne. Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej, a na pewno podzielimy się feedbackiem po rekrutacji.

@Zuzanna

Odpowiedź miała być po tygodniu, minął ponad miesiąc i brak żadnego maila.

@GET NOTICED AGENCY

Doceniam odpowiedź, ale myślę, że feedback byłby już trochę niezręczny w obecnej sytuacji ;)

Jolanta
@Rekrutacja

To słabo jak nie dają feedbacku

@Jolanta

To prawda i tak jak wyżej bijemy się w pierś, bo nawet mimo obietnicy zdarzało się zapomnieć. Aktualnie posiadamy taki proces, że każda rekrutowana osoba otrzymuje od nas feedback, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości.

SJ

Get Noticed jest miejscem, które pozwoliło mi rozwinąć swoje umiejętności w świecie performance marketingu. Od pierwszych chwil, kiedy tylko miałem okazję poznać Zarząd, zawsze byli życzliwi, pomocni, pomagając i przyspieszając mój rozwój oraz awanse na kolejne szczeble kariery, od stażysty po starszego specjalistę. Zarząd, który wie o co chodzi z systemami reklamowymi, znają produkty, Zarząd, który jest po prostu ludzki i ma dobre podejście do ludzi. Mnóstwo pozytywnych ludzi, którzy zawsze są gotowi do pomocy oraz idą z Tobą krok w krok wspierając Cię w rozwoju. W Get Noticed każdy ma szansę się rozwijać, jeśli tylko jesteś w stanie zadeklarować i mieć takie samozaparcie, w którym jesteś proaktywny i chce Ci się - To bardzo ważne. Zdecydowanie polecam Get Noticed jako pracodawcę, jako miejsce do rozwoju, a klientom polecam jako świetnego partnera biznesowego, który wspiera działania firm jako agencja performance marketingu.

Roman
@SJ

Piękny opis. A jak jest w rzeczywistości? Wspominano o kontroli i wtrącaniem się w realizowane projekty? Jaki jest styl zarządzania projektami w firmie? Ile swobody i odpowiedzialności ma realizujący je pracownik? Czy w GTA jest miejsce dla osób z własną wizją i indywidualnym podejściem do pracy, dla których raportowanie nie jest tak istotne, jak dla zarządu? Czy też organizacja pracy nie podlega dyskusji i zmianom?

@Roman

Dzień dobry Roman, dziękujemy bardzo za opinię. Nigdy nie pracowała u nas osoba o takim imieniu, jednak odpowiemy na postawione pytania. 1. Każda firma aby się rozwijała musi mieć narzędzia, dzięki którym monitoruje rentowność projektów i móc ocenić w jakie działania inwestować, i które działy rozwijać. Nadmierna kontrola była tam gdzie było to potrzebne, czyli w projektach, które nie dowożą ustalonych KPI lub są nadmiernie opóźniane przez osoby za nie odpowiedzialne. Wtrącanie się w projekty również jest rzeczą normalną dla menedżerów jeśli zadanie zrobione są z dużą niedokładnością. W naszej agencji panuje struktura liniowa i każdy dział ma Lidera, nad którym jest też Menedżer. 2. Styl zarządzania w naszej agencji to styl kompromisowy. Jeśli pracownik wykazuje się dokładnością, terminowością i kompetencjami to Team Leaderzy i Menedżerowie tylko dają akcepty. Więc określiłbym, że w zarządzaniu ludźmi w Get Noticed jest naprawdę dużo swobody jeśli po drugiej stronie są wyznawane wartości firmowe. 3. Get Noticed to miejsce ze ściśle określoną wizją, zaplanowaną strategią i niezwykle otwartą kadrą zarządzającą. Dla osób z własną wizją i indywidualnym podejściem do pracy najlepiej zapewne sprawdzi się freelance. Nasze wartości firmowe są uniwersalne i nastawione na współpracę, a tempo rozwoju zdrowe, jednakże cele i styl pracy powinny być zawsze tożsame z celami organizacji. 4. Organizacja pracy zawsze jest oparta na dwustronnym zaufaniu - są osoby, które pracują zdalnie z Krakowa i są osoby, które po prostu w domu nie potrafią się skupić. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do składania CV i przekonaniu się na własnej skórze jak wygląda rekrutacja i praca w Get Noticed :)

ZZ

Uwaga! Moja opinia jest zupełnie nieobiektywna ???? W Get Noticed pracuję od początku jego istnienia i jestem świadkiem jak w trzy lata z małego, trzyosobowego, biznesu rośnie elegancka firma licząca prawie trzydzieści osób (a to jeszcze nie koniec...). Skłamałabym gdyby powiedziała, że zawsze było tak dobrze jak jest teraz. To dzięki wyciąganiu wniosków i konkretnym działaniom Basi i Michała jesteśmy miejscem do pracy, o którym wielu może pomarzyć. Myślę, że to jest to, co tak naprawdę wyróżnia GTNCD na tle innych firm. Nie zatrzymujemy się. Nie zadowalamy się tym jak jest. Nie boimy się potykać. Uczymy się na podstawie przeszłości i idziemy do przodu. Pociągamy za sobą wspaniałych ludzi, którzy są ambitni i pełni pasji. Basia i Michał są szefami, którzy mają ogromną wiedzę, miłość do marketingu i wizję. Motywują, dbają o rozwój i są po prostu dobrymi pracodawcami, z którymi można też wypić przysłowiowe piwo (czy wino w przypadku Basi ???? ). W firmie panuje przyjazna atmosfera. Nie żyjemy jedynie pracą, z chęcią spotykamy się również po niej. Podsumowując, jeśli masz motywację do rozwoju, chcesz zdobywać nowe umiejętności, poznać wartościowych i ambitnych ludzi to Get Noticed szybko stanie się Twoim drugim domem.

Zbigniew

Pracuję w Get Noticed Agency od września 2020 roku i jest to miejsce, które przerosło moje oczekiwania :) Parafrazując słynne hasło mojego ulubionego zagranicznego klubu piłkarskiego - Més que una feina! Jesteśmy świetnie zgraną grupą osób, która rozwija się w pracy oraz poza nią. Wszyscy dbamy o atmosferę, dlatego jest ona tak pozytywna. Tak jak napisała moja koleżanka Karolina - W Get Noticed Agency na co dzień ciężko pracujemy, ale także świętujemy sukcesy, spędzamy razem czas, wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami. Get Noticed Agency każdego miesiąca staje się dla mnie coraz lepszym miejscem pracy i rozwoju, bo co miesiąc czekają na mnie nowe wyzwania niczym Ash'a Ketchum z miasteczka Pallet :)

Wanda
@Zbigniew

W jaki sposób się tutaj rozwijacie jako pracownicy? :-)

GAJOTL

Swoją przygodę z GTNCD rozpocząłem niecałe dwa lata temu, startując z zupełnie innej specjalizacji, niż ta, na której obecnie się znajduję. Od pierwszych dni w GTNCD mogłem liczyć na wsparcie Zarządu oraz innych członków zespołu, a w szczególności „rybek z akwarium”. Przełożyło się to również na możliwość rozwoju kompetencji w specjalizacji, a z czasem zbudowania nowego działu zupełnie od zera według mojej wizji oraz misji przedstawionej Zarządowi. Miejsce tworzone przez osoby z pasją oraz dużą wiedzą specjalistyczną, które specjalizują się w swoich dziedzinach i dzielą się nią z innymi podczas szkoleń wewnętrznych dla całego zespołu oraz zewnętrznych dla naszych klientów, którzy wyrażą zainteresowanie danym tematem. Każdy specjalista posiada również możliwość brania udziału w prowadzonych projektach i zgłaszania nowych. Agencja aktualnie przechodzi bardzo mocny rozwój, który w zupełności nie wpływa negatywnie na dowożone wyniki wśród klientów. Atmosfera w biurze pomimo bardzo dynamicznego rozwoju jest wciąż miła i przyjacielska. Organizację czasu pracy również warto poruszyć, ponieważ jest ona bardzo swobodna i każdy może wypracować swój indywidualny system i rytm dnia w ramach swojego stanowiska. Zarząd jest zawsze dostępny dla pracownika i nie tworzy żadnej bariery wokół siebie. Praca w GTNCD to sama przyjemność i ciągłe wyzwania!

Praca w Get Noticed Agency wyróżnia się na tle innych miejsc, w których pracowałam do tej pory. Niebywałą zaletą tej agencji jest bardzo ambitny i rzeczowy zarząd, który doskonale zna oferowane przez agencję produkty. Praca z praktykami, którzy nie są oderwani od rzeczywistości klienta, pracując także po drugiej stronie barykady, jest dużą przyjemnością. W dodatku Basia i Michał to niezmiernie empatyczni, wyrozumiali i ciepli ludzie, którzy motywują do rozwoju i wspierają, kiedy tego potrzebujesz. Get Noticed to także zespół specjalistów - pasjonatów, którzy budują wspaniałą, niemal domową atmosferę. Od pierwszych dni czułam ogromną ilość wsparcia, zaufania i pozytywnej energii od każdej osoby w zespole. W Get Noticed na co dzień ciężko pracujemy, ale także świętujemy sukcesy, spędzamy razem czas, wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami i wszyscy intensywnie się rozwijamy. Mimo sporej odległości (praca zdalna) częste wizyty w Poznaniu dają mi ogrom satysfakcji i poczucia więzi z całą firmą. Długo zwlekałam z decyzją o zmianie pracy, teraz już wiem, że warto było poczekać tylko po to, żeby trafić do Get Noticed! :)

Zostaw merytoryczną opinię o GET NOTICED AGENCY - Poznań

• Jak się pracuje w GET NOTICED AGENCY?

Zobacz opinie na temat firmy GET NOTICED AGENCY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GET NOTICED AGENCY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GET NOTICED AGENCY