Drywa Serwis

Gdynia

Opinie o Drywa Serwis

pierwsze pytanie- bo wiedzę że komentarzy tutaj jest po prostu jak na naparstek - oni daolej mają te swoje dwa salony samochodowe w trojmieście? chciałbym kupić jakieś volvo ale myślę czy u nich teraz warto

Polecam firmę Drywa Serwis z Gdyni, miła atmosfera pracy, załoga bardzo porządna, szef Pan (usunięte przez administratora) bardzo wyrozumiały, jak jesteś w porządku i się nie lenisz to napewno zostaniesz doceniony podwyżką. Nie można napisać złego słowa, Polecam wszystkim.

Zostaw opinię o Drywa Serwis - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drywa Serwis