Kipex gmbh

Pirna

Kipex gmbh

Opinie o Kipex gmbh

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Kipex gmbh? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami informacjami?

Pawcio

Na początku miałem mieszane uczucia, ale teraz się to ustabilizowało na plus. Jak jest praca to jeździsz i ooo, tyle w temacie. Jak nie to nie zarabiasz, a chyba po to się pracuje. Bo jak to mawiał Leo Beenhaker - Leo,why? - FOR MONEY!

www

Praca odpowiada moim kryteriom zatrudnienia i lubię jazdy samochodem

Hubert

firma jak firma, wiadomo dużo jazdy i towar musi być na czas itd. Po za tym jak ktoś lubi coś takiego i takie jazdy praca dla niego.

Edward

Co mogę powiedz to tyle że firma jest spoko i polecam.

Marek

Szef daje radę. Wszystko zmienia się z roku na rok, a nawet miesiąca na miesiąc na lepsze. Ofert pracy trochę jest, ale nikt z łapanki tam nie dostanie się, płaca ok

llll

Czy ktoś pracował przez tą firmę ?

Zostaw opinię o Kipex gmbh - Pirna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kipex gmbh