REMA S.C.

Łódź

REMA S.C.

Opinie o REMA S.C.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w REMA S.C.? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Magazyn

Pracowałem na magazynie hurtowni. Praca po 8 godzin ale jak każą zostać dłużej albo na dwie zmiany to nie masz wyjścia. Kasa słaba. Praca nudna ale lekka. Ogólnie jak ktoś chce dorobić przez wakacje to ok.

Niepolecam

Ksiegarnia internetowa która zatrudnia raptem kilka osób. Niskie zarobki. Pomieszczenia ciemne i brudne. Praca po 10 godzin to norma. Nadgodziny w cenie zwykłej godziny. Brak zakresu obowiązków. Umowa jak dla pracownika najgorsza z możliwych. Brak mozliwosci awansu. O podwyżkach pensji czy jakichkolwiek regulacjach można jedynie pomarzyć.

Jeżeli pracujesz lub pracowałeś w firmie REMA S.C. to wypowiedz się na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o REMA S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REMA S.C.