Tigura Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Tigura Sp. z o.o.

Znaczenie atmosfery w miejscu pracy jest coraz większe. Czy tak samo jest w Tigura Sp. z o.o.? Dajcie znać, co o tym myślicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Renegat

Maja sporo ofert pracy. Czy w związku z tym można liczyć na dobrą pracę i w miarę godziwe zarobki? Jak miałbym zmieniać prace to tylko na lepszą.

Paulina

Jesteś zatrudniony w firmie? Jak Tigura Sp. z o.o. przedstawia się w obecnym roku? Co możesz powiedzieć na temat ogólnych warunków pracy?

wqe

jedni będą pisać negatywy drudzy pozytywy wiadomo jak to jest prawda? @oalal wiesz co powiem Ci ze najwidoczniej tak oferta pracy nie jest już aktualna bo nie widze żeby tutaj na gowork była...no chyba ze gdzie indziej sa widziales to poiedz gdzie :P

Zx

Dział rekrutacji. Mowie tu o oddziale w Zielonej Gorze :)

Zx

polecam rozmowe z Panią Karoliną, wszystko wytłumaczy :)

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o Tigura Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tigura Sp. z o.o.