AB Sadłowscy Sp.J

Olsztyn

AB Sadłowscy Sp.J

Opinie o AB Sadłowscy Sp.J

anonymous

Uważajcie na tą firmę.Zakupiłem sprężarkę w tej firmie i okazało się , że krzywe jest koło pasowe przy kompresorze.Serwisant przyjechał i stwierdził,że to moja wina,gdyż sprężarka musiała się przewrócić podczas transportu czego nie miało miejsca.Sprawdzajcie każdy towar w sklepie ponieważ sprzedawcy wciskają nawet uszkodzony towar

Posiadasz najnowsze informacje dotyczące poziomu wynagrodzeń w AB Sadłowscy Sp.J? Twoja opinia może okazać się ważna.

Od 1998 roku są wyłącznym importerem narzędzi pneumatycznych i pistoletów lakierniczych firmy JONNESWAY, więc przede wszystkim jest to firma z dużą już tradycją co też jest na +

Kai

Naprawdę godna polecenia bardzo duży asortyment Polecam

Miałeś do czynienia z firmą AB Sadłowscy Sp.J i wiesz na jej temat więcej niż inni? Czekamy na Twoją opinią. Pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o AB Sadłowscy Sp.J - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Sadłowscy Sp.J