Confronter

Rybnik

Confronter

Opinie o Confronter

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Confronter? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Erwin

Buhaha:) Widze że firma emediator dalej sama wypisuje sobie opinie.

Gość

Confronter- ma też placówki kredytowe. Szybko uzyskałam konsolidację na bardzo korzystnych warunkach. Polecam wszystkim.

Aneta

Młody i ambitny zespół specjalistów. Firma stawia na rozwój pracowników, szanuje ich i docenia. Genialna atmosfera - aż chce się pracować. Zdecydowanie polecam pracę w firmie confronter!

Zostaw opinię o Confronter - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Confronter